27.05.2020 Ostatnia aktualizacja 10:51, 27.05.2020

Pożar drewnianego domu przy ulicy Sokolej. Z ogniem walczyło ponad 40 strażaków

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 15 Kwi 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W poniedziałek po godzinie 15 przy ulicy Sokolej 66 doszło do pożaru drewnianego domu. Z ogniem walczyło 8 zastępów straży pożarnej.

W chwili pożaru w domu nie przebywały żadne osoby. Ogień udało się ugasić. Na razie nie wiadomo,co było przyczyną pożaru. W akcji gaśniczej uczestniczyło ponad 40 strażaków. Trwa szacowanie strat. Prawdopodobnie dom nie będzie nadawał się do dalszego zamieszkania.


Komentarze

+2piernik2019-04-17 07:38#5
Pani MIERNIK się po prostu wydawało !
Jest 2 x więcej pożarów w calej Polsce przez słuchą zimę! Apogeum jest dopiero przed nami! Proszę się powstrzymać przed idiotycznymi komentarzami jeśli się wiedzy podstawowej nie posiada !!!
Cytuj
+11strażąk2019-04-16 14:53#4
Mam takie pytanie do Pani która widziała dym z okna po 15 a strażacy przyjechali po pół godzinie??? Czy widząc dym zadzwoniła Pani do straży i zgłosiła zdarzenie?? Jesteśmy w 21 wieku i wszystkie rozmowy, czasy wyjazdów i dojazdów oraz monitoring GPS pojazdów wskazuje na to że od momentu zgłoszenia zdarzenia do czasu dojazdu pierwszych jednostek opłynęło zaledwie 8 minut!!!! Dodam jeszcze że były to godziny "skarżyskiego szczytu" i "popołudnia przed dyszlowego" gdzie jedyna arteria prowadząca z siedziby jednostki była zakorkowana na wiadukcie, dodatkowo wspomagana przez "szeryfów drogowych".
Cytuj
+7podrózny2019-04-16 11:05#3
Cytuję Jola38:
Brawo dla Pani obserwującej z bloku za bierną postawę "gapia"

"Słuszne określenie", przecież mogła wziąć drabinę, wiadro wody i sama ugasić pożar nie wykorzystywać do tego celu strażaków. Nic bardziej trafnego pani "Jolu 38"
Cytuj
-6Mariolka B.2019-04-16 09:38#2
Pół godziny to trochę długo.Szczęście w nieszczęściu ,że nikt nie zginął.Pół godziny??
Cytuj
+14Jola382019-04-15 23:49#1
Brawo dla Pani obserwującej z bloku za bierną postawę "gapia"
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Zmiana w funkcjonowaniu Targowiska Miejskiego…

Opublikowano: 27.05.2020 12:49

Komentarzy: 0

Kolejny krok do nowoczesnego bazaru

Opublikowano: 26.05.2020 17:46

Komentarzy: 3

Remont chodnika w Mroczkowie zakończony

Opublikowano: 26.05.2020 11:58

Komentarzy: 0

Miasto deklaruje współpracę z PKP przy realiz…

Opublikowano: 26.05.2020 10:06

Komentarzy: 1

Węzeł Skarżysko-Kamienna Północ został otwart…

Opublikowano: 25.05.2020 20:39

Komentarzy: 0

Wypadek na terenie zakładu produkującego masy…

Opublikowano: 25.05.2020 17:24

Komentarzy: 4

Ukradł samochód i wędki. Obficie „nałowił” za…

Opublikowano: 25.05.2020 12:18

Komentarzy: 0

Prezent dla bliskiej osoby - jak wybrać ten w…

Opublikowano: 25.05.2020 11:48

Komentarzy: 0

Zasłabł za kierownicą. Miał ponad 2 promile!

Opublikowano: 25.05.2020 10:18