18.08.2019 Ostatnia aktualizacja 09:15, 17.08.2019

Kolizja dwóch pojazdów na ulicy Legionów

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 29 Lip 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W poniedziałek po godzinie 16 na skrzyżowaniu ulicy Niepodległości z ulicą Legionów w Skarżysku-Kamiennej doszło do zderzenie dwóch samochodów osobowych. Nikt nie został poszkodowany.

Kierowca BMW jadąc ulicą Legionów (od ulicy Krakowskiej) wykonywał manewr skrętu w lewo. W tym samym czasie z ulicy Niepodległości (z drugiej strony) wyjeżdżał kierowca Volkswagena. Oba pojazdy zderzyły się na ulicy Legionów (przy skręcie w ulicę Metalowców). Prawdopodobnym sprawcą kolizji jest kierowca Volkswagena, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej.

Na miejsce zdarzenia wezwane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej   



Komentarze

+2macplala2019-07-31 10:35#10
krzaki utrudniają widoczność. WYCIAC
Cytuj
+7Jato2019-07-30 21:07#9
Idealne miejsce na typowego dzwona
Cytuj
+10Odd2019-07-30 20:44#8
Dla mnie największym problemem na tym skrzyżowaniu jest to, że kiedy czekam na wyjazd z Niepodległości i robiem co mogiem, żeby się jakoś wcisnąć, zawsze znajdzie się jakiś napaleniec za mną, który będzie mnie popędzał swoim klaksonikiem, a raz nawet jeden mądry próbował mnie przekonywać, że ja mam tam pierwszeństwo! Śmiem podejrzewać, że kierowca volkswagena też mógł być w tej sytuacji poganiany.

Trzeba jasno powiedzieć - samochody stojące na Niepodległości wjeżdżają na skrzyżowanie jako OSTATNI. Można próbować się wcisnąć i szukać luki, ale jest to obarczone ryzykiem i nikt nie powinien na innych wymuszać, aby takie ryzyko podejmował.
Cytuj
-4scobel2019-07-30 16:49#7
hahaha po polach jazda a nie w miasto ruszac
Cytuj
+7jori2019-07-30 16:00#6
Oznakowanie jest jakie jest.... Mieszkańcy jakoś sobie radzą, gorzej z przyjezdnymi....
Niejednokrotnie sama widziałam różne "sztuczki" na tym skrzyżowaniu...
A tak w ogóle to mogliby przyciąć trochę tych krzaków na wysepce!!!
Bo jadąc osobówką od strony Krakowskiej w stronę dworca nie widać zza nich czy prawa wolna, a ustąpić trzeba!!!
Chyba komuś płacą za to...
Cytuj
+4stan41262019-07-30 08:14#5
Fakt. skrzyżowanie oznaczone prawidłowo. I co z tego wypadki trafiają się tam jak grzyby po deszczu i tak będzie na dal. Tylko skrzyżowania bezkolizyjne mogą wyeliminować ten problem, a na razie rondo w dużym stopniu ograniczyło by te kolizje.
Cytuj
+6mietekfogg2019-07-30 07:40#4
Skrzyżowanie jest oznakowane prawidłowo, tylko ludzie nie potrafią jeździć odczytując znaki drogowe.
Wypadków tam coraz więcej, bo cały ruch idzie teraz przez miasto na skutek zatorów/wypadów na budowanej S7.
Sytuacja nie zmieni się raczej przez kolejne 4 lata, bo jak skończą S7 to zaczną wiadukt nad torami/kamienna.
Cytuj
+13tsk2019-07-29 20:39#3
Jest dobrze oznakowane i dla każdego kierowcy który ZNA przepisy i CZYTA znaki drogowe nie powinno być problemem. Problem jest wtedy, kiedy jest korek na 7 i cały tranzyt google mapy kierują przez Metalowców - wyjazd z Metalowców i Niepodległości uczy wtedy cierpliwości.
Cytuj
+20Rafałaaaa2019-07-29 19:06#2
Mieszkańcy Skarżyska w miarę ogarniają to skrzyżowanie,ale kierowcy spoza Skarżyska mają problem,co nie raz widać. Tam powinno być rondo i po kłopocie.
Cytuj
+5MTF2019-07-29 18:27#1
Jadąc od ulicy Niepodległości z zamiarem skrętu w lewo, mamy znak STOP dodatkowo, linia w poprzek ulicy Niepodległości przed lewoskrętem.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Finałowy koncert warsztatów muzycznych "…

Opublikowano: 17.08.2019 01:25