14.08.2020 Ostatnia aktualizacja 17:37, 13.08.2020

Potrącenie czterech osób (na przejściu dla pieszych)...

Autor:
MB Foto: M.Busiek
Opublikowano: 21 Lis 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W czwartek po godz. 7:00 na ul. Legionów w Skarżysku-Kamiennej doszło do potrącenia czterech osób. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych.

Kierująca pojazdem marki Renault Clio (trzeźwa) jadąc od strony Starachowic na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Legionów (w pobliżu ulicy Ekonomii) potrąciła cztery osoby (troje dzieci+opiekunka). Dzieci w wieku 12,16 i 17 lat zostały przetransportowane do szpitala dziecięcego w Kielcach, a ich 40-letnia opiekunka do szpitala w Skarżysku-Kamiennej. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejsce wezwane zostały dwa zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz dwa radiowozy policji. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. 

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.



Komentarze

+1eMAiKS2019-12-20 08:26#31
Cytuję nazwa/nick:

:) Jaki ty jesteś pusty.

Skończyły Ci się argumenty? Teraz pora na wyzwiska, rozumiem.
Cytuj
-2nazwa/nick2019-12-17 14:55#30
Cytuję eMAiKS:
Cytuję mój Nick:


A co zrobisz jak nie będzie zasięgu? Co zrobisz jak bateria się rozładuje? Albo zwyczajnie zapomnisz telefonu?


W schowku mam atlas - takie coś, czego uczono używać w epoce lodowcowej.

Cytuję mój Nick:

Jedź na zachód i zobacz jak wygląda oznakowanie dróg. A u nas.. dobrym przykładem było wybudowanie ronda na Krakowskiej/JP2. Zapomnieli wpisać gdzie są Końskie. Na znaku było Radomsko. No tak, bo przecież pod drodze nie ma żadnych innych dużych miejscowości.


Końskie to nie jest duża miejscowość i od jakichś 20 lat z okładem wiem, gdzie jest Radomsko.

Cytuję mój Nick:

Naucz się czytać mapę bo zginiesz jak ci wyłączą fejsbuczka.


Dla twojej informacji na pejsbuku nie ma map.

:) Jaki ty jesteś pusty.
Cytuj
0eMAiKS2019-12-17 12:24#29
Cytuję mój Nick:


A co zrobisz jak nie będzie zasięgu? Co zrobisz jak bateria się rozładuje? Albo zwyczajnie zapomnisz telefonu?


W schowku mam atlas - takie coś, czego uczono używać w epoce lodowcowej.

Cytuję mój Nick:

Jedź na zachód i zobacz jak wygląda oznakowanie dróg. A u nas.. dobrym przykładem było wybudowanie ronda na Krakowskiej/JP2. Zapomnieli wpisać gdzie są Końskie. Na znaku było Radomsko. No tak, bo przecież pod drodze nie ma żadnych innych dużych miejscowości.


Końskie to nie jest duża miejscowość i od jakichś 20 lat z okładem wiem, gdzie jest Radomsko.

Cytuję mój Nick:

Naucz się czytać mapę bo zginiesz jak ci wyłączą fejsbuczka.


Dla twojej informacji na pejsbuku nie ma map.
Cytuj
+3rfg2019-11-26 10:48#28
Tytuł dzbana tygodnia masz niezagrożony
.
Ok. przyjmuję ten tytuł. Chcesz mi go wręczyć osobiście?

To jakie jednostki zostaną wysłane decyduje dyspozytor. Wskaż mi przepis, który mówi o tym, że KAR to zawsze musi być strażak.

A jakby chciał Ci tego dzbana wręczyć uroczyście to co?
A co do tego wskazania przepisu , który mówi o tym, że" KAR lub DAR to zawsze musi być strażak", jak przeczytasz ustawę o PSP i trzy odpowiednie rozporządzenia wydane do niej to będziesz wiedział. Które przepisy z ustawy i które rozporządzenia to wyjaśniają to się dowiedz, jak sam to przeczytasz .
Cytuj
-7mój Nick2019-11-25 00:30#27
Cytuję eMAiKS:
Cytuję mój Nick:
@Tubylec

Dodam jeszcze do tego marnotrastwo moich podatków w postaci wysyłania 2 zastępów straży pożarnej i trzeciego samochodu - nie wiem kto tam przyjechał i po co? ilu ich tam jest? 10, 15? żeby podnieść maskę i odłaczyć akumulator? Po co? Bo auto wybuchnie? Jak im się nudzi i im zimno to niech sobie wkoło remizy pobiegają. Kto za zapłaci za paliwo? Za ich roboczogodzinę? Ty zapłacisz. Byli oni tam potrzebni?
Nie bądź hipokrytą i nie udawaj, że wszystko jest w porządku bo nie jest.
Służby miejskie mają pomagać a nie komplikować.


Tytuł dzbana tygodnia masz niezagrożony
.

Ok. przyjmuję ten tytuł. Chcesz mi go wręczyć osobiście?

To jakie jednostki zostaną wysłane decyduje dyspozytor. Wskaż mi przepis, który mówi o tym, że KAR to zawsze musi być strażak.
Cytuj
+6eMAiKS2019-11-23 22:58#26
Cytuję mój Nick:
@Tubylec

Dodam jeszcze do tego marnotrastwo moich podatków w postaci wysyłania 2 zastępów straży pożarnej i trzeciego samochodu - nie wiem kto tam przyjechał i po co? ilu ich tam jest? 10, 15? żeby podnieść maskę i odłaczyć akumulator? Po co? Bo auto wybuchnie? Jak im się nudzi i im zimno to niech sobie wkoło remizy pobiegają. Kto za zapłaci za paliwo? Za ich roboczogodzinę? Ty zapłacisz. Byli oni tam potrzebni?
Nie bądź hipokrytą i nie udawaj, że wszystko jest w porządku bo nie jest.
Służby miejskie mają pomagać a nie komplikować.


Tytuł dzbana tygodnia masz niezagrożony
Byli potrzebni:
1) Akcją ratowniczą zawsze kieruje strażak
2) Na miejscu najpierw pojawiła się policja, a potem straż. Pogotowie przyjechało ostatnie. Takie są fakty i twoim dzbankiem tego nie ogarniesz.
3) Do czasu przyjazdu pogotowia pierwszej pomocy przedmedycznej udzielała straż.
4) Pogotowie po przyjeździe przejęło poszkodowanych.
Szacun dla wszystkich służb za sprawną akcję.
Cytuj
-2mój Nick2019-11-23 14:04#25
Cytuję eMAiKS:


Wujek Google się obraził?


A co zrobisz jak nie będzie zasięgu? Co zrobisz jak bateria się rozładuje? Albo zwyczajnie zapomnisz telefonu?
Jedź na zachód i zobacz jak wygląda oznakowanie dróg. A u nas.. dobrym przykładem było wybudowanie ronda na Krakowskiej/JP2. Zapomnieli wpisać gdzie są Końskie. Na znaku było Radomsko. No tak, bo przecież pod drodze nie ma żadnych innych dużych miejscowości.

Naucz się czytać mapę bo zginiesz jak ci wyłączą fejsbuczka.
Cytuj
0eMAiKS2019-11-23 00:12#24
Cytuję mój Nick:
Cytuję Tubylec:

Trzeci nie życzy sobie jechać objazdem przez ul. Obuwniczą, no bo jak on ma jechać swoim wypieszczonym samochodem przez "kocie łby"?



Jakoś nie widziałem policjanta przy stacji paliw. Więc skąd ludzie jadący tranzytem mają wiedzieć jak jechać? Przypominam Ci, że Piłsudskiego jest zamknięta.


Wujek Google się obraził?
Cytuj
-8mój Nick2019-11-22 16:43#23
@Tubylec

Dodam jeszcze do tego marnotrastwo moich podatków w postaci wysyłania 2 zastępów straży pożarnej i trzeciego samochodu - nie wiem kto tam przyjechał i po co? ilu ich tam jest? 10, 15? żeby podnieść maskę i odłaczyć akumulator? Po co? Bo auto wybuchnie? Jak im się nudzi i im zimno to niech sobie wkoło remizy pobiegają. Kto za zapłaci za paliwo? Za ich roboczogodzinę? Ty zapłacisz. Byli oni tam potrzebni?
Nie bądź hipokrytą i nie udawaj, że wszystko jest w porządku bo nie jest.
Służby miejskie mają pomagać a nie komplikować.
Cytuj
-7mój Nick2019-11-22 11:19#22
Cytuję Tubylec:

Trzeci nie życzy sobie jechać objazdem przez ul. Obuwniczą, no bo jak on ma jechać swoim wypieszczonym samochodem przez "kocie łby"?



Jakoś nie widziałem policjanta przy stacji paliw. Więc skąd ludzie jadący tranzytem mają wiedzieć jak jechać? Przypominam Ci, że Piłsudskiego jest zamknięta.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • B1
  • B2

Ostatnio opublikowane

Przyznano dwa Stypendia Sportowe Starosty Ska…

Opublikowano: 13.08.2020 13:09