02.06.2020 Ostatnia aktualizacja 17:19, 01.06.2020

Przy ul. Towarowej znaleziono pocisk moździerzowy

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 28 Mar 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Przy ul.Towarowej w Skarżysku- Kamiennej znaleziono niewybuch, a dokładnie pocisk moździerzowy. Na miejscu obecne są Straż Pożarna oraz Policja, które zabezpieczają niewybuch. Trwa oczekiwanie na przyjazd odpowiednich służb saperskich. 

Jak udało nam się dowiedzieć pocisk został znaleziony przez okolicznych mieszkańców, powiadomiono policję i straż pożarną, która zabezpiecza miejsce. Pocisk znajdował się w krzakach obok ulicy Towarowej. 

Wykonany z moździerzu niewybuch został zabezpieczony przez patrol rozminowania saperskiego, który pojawił się na miejscu dopiero w poniedziałek. Do tego czasu miejsce było zabezpieczone przez straż pożarną i policję. 


Komentarze

0stach2020-04-09 09:53#7
..." wykonany z moździerzu pocisk..." polska mowa, trudna mowa
Cytuj
0stach2020-04-07 19:27#6
Cytuję zico:
Cytat:

Czy ten pojazd straży pożarnej to stoi tam stale już ponad tydzień? Miały być jakieś kolejne informacje, co z zagrożeniem wybuchem?


Straż Pożarna na zmianę z policją zabezpieczały miejsce do poniedziałku (pocisk znaleziono w sobotę). Niewybuch został zabezpieczony przez saperów.
można?
Cytuj
-1zico2020-04-07 13:10#5
Cytat:

Czy ten pojazd straży pożarnej to stoi tam stale już ponad tydzień? Miały być jakieś kolejne informacje, co z zagrożeniem wybuchem?
Straż Pożarna na zmianę z policją zabezpieczały miejsce do poniedziałku (pocisk znaleziono w sobotę). Niewybuch został zabezpieczony przez saperów.
Cytuj
0stach2020-04-07 10:06#4
Cytuję stach:
Ostatnie pociski moździerzowe to chyba spadały w końcu II wojny światowej. Rozumiem znalezienie pocisku podczas wykopów pod kanalizację,wodociąg lub pod budowę budynku, ale zwyczajnie w krzakach po 75 latach? Przecież te krzaki nie mają więcej jak dwadzieścia lat.
Coś się komuś poprzestawiało.

Czy ten pojazd straży pożarnej to stoi tam stale już ponad tydzień? Miały być jakieś kolejne informacje, co z zagrożeniem wybuchem?
Cytuj
-2tao2020-03-30 10:27#3
Leciał z Brukseli i na wiejska nie doleciał.... zabłądził psia jego m....
Cytuj
+4stach2020-03-29 18:17#2
Ostatnie pociski moździerzowe to chyba spadały w końcu II wojny światowej. Rozumiem znalezienie pocisku podczas wykopów pod kanalizację,wodociąg lub pod budowę budynku, ale zwyczajnie w krzakach po 75 latach? Przecież te krzaki nie mają więcej jak dwadzieścia lat.
Coś się komuś poprzestawiało.
Cytuj
+5onzesko2020-03-29 09:42#1
Typowy widok w Skarżysku...śmieci i bałagan.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Wojewoda unieważnił uchwałę rady powiatu doty…

Opublikowano: 01.06.2020 19:18