07.08.2020 Ostatnia aktualizacja 12:24, 07.08.2020

Zderzenie dwóch pojazdów na ulicy Sokolej

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 09 Kwi 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W czwartek przed godziną 12 na ulicy Sokolej w Skarżysku-Kamiennej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikt nie został poszkodowany.

Jak udało nam się ustalić – kierowca Toyoty wyjeżdżając z zatoki autobusowej na ulicy Sokolej ( w pobliżu targowiska „Manhatan”) nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Audi, który jechał od strony Alei Niepodległości. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.  

 

Komentarze

+2Tsk2020-04-12 01:24#6
Cytuję Nicki:
"kierowca Toyoty wyjeżdżając z zatoki autobusowej na ulicy Sokolej". To już mamy autobusy marki Toyota???

Ty za mądry to nie jesteś ,czego nie zrozumiałeś, to jak ci mają to inaczej wytłumaczyć, ze kierowca osobowej podkreślam osobowej Toyoty wyjechał z zatoczki autobusowej nie będąc autobusem.Chciales zabłysnąć,a się zbłazniłeś
Cytuj
-3Nicki2020-04-10 18:48#5
"kierowca Toyoty wyjeżdżając z zatoki autobusowej na ulicy Sokolej". To już mamy autobusy marki Toyota???
Cytuj
0Mieszkaniec2020-04-10 18:33#4
Uderzenie było w koło a3. Uszkodzenia Toyoty to raptem plastikowy zderzak i plastikowa lampa.
W Audi przednie zawieszenie, nadkole, błotnik do wymiany, zderzak pewnie też, felga na złom.
Cytuj
+1Darkus2020-04-10 13:12#3
O kurde, to nie CH-R, dopiero na kolejnych zdjęciach zauważyłem (☉。☉)!
Cytuj
0Darkus2020-04-10 13:10#2
Myślałem sobie kupić taką toyotę, ale teraz widzę, że to straszny paździerz. A3 nadkole do wymiany, a w CH-R pół przodu nie ma. ಠ_ಠ
Cytuj
0scobel2020-04-09 17:48#1
trabant byl z pilsni....ale toyota ????
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • B1
  • B2

Ostatnio opublikowane

XLII Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej w…

Opublikowano: 07.08.2020 11:15

Komentarzy: 2

Zakończył się II etap budowy ulicy Ponurego

Opublikowano: 06.08.2020 14:32

Komentarzy: 4

Środki na zakup busa dla Powiatowego Środowis…

Opublikowano: 06.08.2020 14:24

Komentarzy: 0

Zaczęło się od dymiącej rury wydechowej

Opublikowano: 06.08.2020 13:53

Komentarzy: 3

Ćwiczenia skarżyskich strażaków na terenie Na…

Opublikowano: 06.08.2020 11:05

Komentarzy: 0

Za co kochamy oleje tłoczone na zimno?

Opublikowano: 06.08.2020 10:10