27.09.2022 Ostatnia aktualizacja 15:38, 26.09.2022

 

Pożar w wieżowcu przy ul. Piłsudskiego

Autor:
Z.B, PSP Skarżysko,Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 13 Sty 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
 W środę, 13 stycznia, w wieżowcu  przy ul. Piłsudskiego  44 w Skarżysku-Kamiennej doszło do pożaru w jednym z mieszkań. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały jednostki JRG Skarżysko-Kamienna oraz OSP Skarżysko-Kamienna. W sumie akcji brało udział cztery zastępy straży pożarnej. 

Do zdarzenia doszło przed godziną 20, w mieszkaniu na 11 piętrze Jak udało nam się ustalić na miejscu, ogień pojawił się w kuchni, prawdopodobną przyczyną pożaru było pozostawienie potrawy na kuchence.

Po dojeździe zastępów z JRG Skarżysko ustalono, że doszło do zapalenia się potrawy na kuchni gazowej, od której zapaliły się szafki w pomieszczeniu kuchni. W mieszkaniu w chwili powstania pożaru nie przebywały żadne osoby. Pracownicy, którzy wykonywali prace remontowe w sąsiednim mieszkaniu zauważyli pożar i przystąpili do gaszenia. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i dogaszeniu tlących się szafek kuchennych przy pomocy hydronetki. Następnie całe mieszkanie zostało przewietrzone poprzez otwarcie okien.

Na miejscu obok jednostek straży pożarnej obecna była policja oraz pogotowie gazowe.  Na szczęście nikt nie został poszkodowany, nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców bloku.  Pożar został szybko opanowany, kuchnia jednak uległa zniszczeniu. Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl