Uroczystość zakończyła się odprowadzaniem sztandaru i złożeniem meldunku komendantowi.
WYKAZ AWANSÓW – 24.07.2021 R.
PODKOMISARZ | ||
1. | ASP. | SEBASTIAN BERUS |
ASPIRANT SZTABOWY | ||
2. | ST. ASP. | FRANCZYK MICHAŁ |
3. | ST. ASP. | MIERNIK MARCIN |
4. | ST. ASP. | MUSIAŁ PAWEŁ |
5. | ST. ASP. | RYCERSKI PAWEŁ |
6. | ST. ASP. | WRONA AGNIESZKA |
7. | ST. ASP. | WYRZYKOWSKI PAWEŁ |
STARSZY ASPIRANT | ||
8. | ASP. | GWÓŹDŹ JAROSŁAW |
9. | ASP. | KAPCIA PRZEMYSŁAW |
10. | ASP. | MAŁECKA KATARZYNA |
11. | ASP. | PAKUŁA PIOTR |
ASPIRANT | ||
12. | MŁ. ASP. | ADAMCZYK KRYSTIAN |
13. | MŁ. ASP. | GALANT DAWID |
14. | MŁ. ASP. | PRZYSIĘŻNIAK WOJCIECH |
MŁODSZY ASPIRANT | ||
15. | SIERZ. SZT. | GILBERT-KOWALIK ANNA |
16. | SIERZ. SZT. | HERKA BEATA |
17. | SIERŻ. SZT. | KRZEMIŃSKI MICHAŁ |
18. | SIERŻ. SZT. | POCHYŁA PAWEŁ |
19. | SIERŻ. SZT. | SZCZUKA JAKUB |
20. | SIERŻ. SZT. | WRONA SŁAWOMIR |
SIERŻANT SZTABOWY | ||
21. | ST. SIERŻ. | DUDEK-ORŁOWSKA KAROLINA |
22. | ST. SIERŻ. | MILECKI SEBASTIAN |
STARSZY SIERŻANT | ||
23. | SIERŻ. | HRABĄSZCZ PATRYCJA |
24. | SIERŻ. | JANOWSKA EWA |
25. | SIERŻ. | LEDWÓJCIK MARIUSZ |
26. , | SIERŻ. | SYKULSKI MARCIN |
27. | SIERŻ. | TRZEBIŃSKI JAKUB |
SIERŻANT | ||
28. | ST. POST. | FURMAŃCZYK MATEUSZ |
29. | ST. POST. | GRZELA PIOTR |
30. | ST. POST. | KARLIKOWSKI KAROL |
31. | ST. POST. | MAJCHER KAMIL |
32. | ST. POST. | WALCZYK KAROLINA |
33. | ST. POST. | WOŹNIAK RAFAŁ |
STARSZY POSTERUNKOWY | ||
34. | POST. | DULĘBA DOMINIK |
35. | POST. | FRYDRYCH KRYSTIAN |
36. | POST. | KĘPA PIOTR |
37. | POST. | PÓŁTORAK DOMINIKA |
38. | POST. | WIADERNY TOMASZ |
PLANOWANI - W DRODZE WYRÓŻNIENIA | ||
39. | 1. MŁ. ASP. | CZARNOTA MARCIN |
40. | 2. SIERŻ. SZT. | JEDYNAK MARCIN |
41. | 3. MŁ. ASP. | KONKOL DAGMARA |
42. | 4. ST. ASP. | MALINOWSKI MARCIN |
43. | 5. KOM. | MAMLA PIOTR |
44. | 6. MŁ. ASP. | WRONA GRZEGORZ |
ODZNAKA /MEDAL:
Kuźdub Norbert – Brązowa Odznaka Zasłużony Policjant
Franczyk Agnieszka - Brązowa Odznaka Zasłużony Policjant
Górlicki Krzysztof – Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę
Góźdź Rafał – Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę