27.09.2022 Ostatnia aktualizacja 15:38, 26.09.2022

 

Po kłótni z dziewczyną urwał lusterka w pięciu samochodach

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 13 Wrz 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Pięć lat za kratkami grozi 18-letniemu wandalowi zatrzymanemu w piątkowy wieczór. Nietrzeźwy młodzian poprzez urwanie lusterek uszkodził pięć aut. Zaraz po tym trafił w ręce skarżyskich mundurowych. W niedzielę usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

W piątek po godzinie 20 dyżurny skarżyskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na ulicy Legionów awanturuje się grupa osób. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. W międzyczasie do stróżów prawa dotarł sygnał, że w tym samym rejonie młody mężczyzna kopie w stojące na parkingu samochody. W toku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali 18-latka ze Skarżyska. Okazało się, że urwał lusterka w pięciu autach, powodując straty przekraczające 4000 złotych. W momencie zatrzymania sprawca był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Trafił do celi policyjnego aresztu.
 
W niedzielę nienotowany dotąd mężczyzna usłyszał zarzuty i stanął przed obliczem prokuratora. Tłumaczył, że pokłócił się z dziewczyną i wyładował emocje na stojących pojazdach. Został objęty policyjnym dozorem. Teraz za swą bezmyślność będzie musiał słono zapłacić. Oprócz obowiązku naprawienia szkody grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze

-1Smerf Niezgrywus2021-09-18 13:08#6
Cytuję Stasiek:
Dobrze że nie u mnie, bo bym go połamał lub uśpił.

Stachu pewnie masz dełu i jesteś sfrustrowanym katolem.
Cytuj
0Stasiek2021-09-17 18:03#5
Dobrze że nie u mnie, bo bym go połamał lub uśpił.
Cytuj
+2TSK2021-09-15 16:24#4
jak to? przecież wychowany w chrześcijańsku....
Cytuj
+5Smerf Niezgrywus2021-09-14 10:27#3
Wojskowa służba zasadnicza powinna jak najszybciej wrócić !!!
Chłopcy muszą być mężczyznami, a służba bardzo to przyśpiesza. Rok w syfie nikomu jeszcze nie zaszkodził.
A znam takich co życie ocalili dzięki rygorowi
Cytuj
+11Ksiądz Robak2021-09-13 16:09#2
Kara przez portfel ( rodziców) bywa czasem skuteczna . Jak ojciec z matką zapłacą za szkody to i może gluta naprostują jakoś...Choć dziś inne czasy. Rodzice upomną, a za skruchę jeszcze nowy telefon kupią. Dawniej coś takiego było nie do pomyślenia. Ojciec przegonił swoimi metodami rozum z dupy do głowy. No i wojo też by się przydało, potrafiło wychować mniej pokornych. Młodzi przeklinają tak że w głowie się nie mieści, a z łykaniem procentów i szlugami w ogóle się nie kryją. Dawniej człek się srał żeby ktoś znajomy, sąsiad, nauczyciel nie przyłapał na wagarach, pod sklepem, z piwem, z papierosem...a dziś luz blues, bezstresowe wychowanie.
Cytuj
+26wert2021-09-13 10:09#1
Szkoda że nie biorą takich glutów do wojska. Nauczyliby go pokory
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl