25.10.2021 Ostatnia aktualizacja 18:31, 24.10.2021

Nieudana pielęgnacja stóp

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 23 Wrz 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Nawet 8 lat za kratkami może spędzić 29-letnia mieszkanka powiatu włoszczowskiego. Kobieta jest podejrzana o dwa oszustwa, których dopuściła się w skarżyskiej drogerii. Na towar o większej wartości przeklejała ceny z kodem kreskowym z dużo mniej wartych produktów. Następnie za zakupy płaciła w kasie samoobsługowej.

We wtorek skarżyscy policjanci pojechali na interwencję do jednej z miejscowych drogerii. Pracownik ochrony ujął nieuczciwą klientkę. Okazała się nią 29-letnia mieszkanka powiatu włoszczowskiego. Mundurowi ustalili, że kobieta dopuściła się dwóch oszustw. Najpierw kupiła pomadkę do ust za kilka złotych i opuściła sklep. Następnie wróciła do placówki, a cenę z pomadki nakleiła na rolki do pilnika elektrycznego do pielęgnacji stóp. Kiedy płaciła za trafne zakupy w kasie samoobsługowej, fortel odkrył ochroniarz i ujął ją na gorącym uczynku. Szybko wyszło na jaw, że oszustka gościła w sklepie kilka dni wcześniej. W ten sam sposób „nabyła” pilnik elektryczny do stóp. Straty jakie spowodowała swoim podstępnym działaniem wyniosły ponad 250 złotych. 29-latka trafiła do aresztu.

Zatrzymana usłyszała już zarzuty, do których się przyznała. Dodatkowo podejrzewana jest o kilka takich samych czynów popełnionych w ostatnim czasie w skarżyskich drogeriach. Za oszustwa może spędzić za więziennym murem nawet 8 lat.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne