27.05.2022 Ostatnia aktualizacja 12:06, 27.05.2022

Wieczorne męczarnie skradzionego skutera i marihuana w bieliźnie

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 18 Lis 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W środowy wieczór w ręce skarżyskich kryminalnych trafił miejscowy 17-latek. Podejrzewany jest o związek z kradzieżą skutera wartego 2000 złotych i posiadanie marihuany. Wpadł po tym jak jeździł jednośladem bez tablicy rejestracyjnej. Za kradzież grozi nawet pięcioletni pobyt za więziennym murem.

W minioną niedzielę do skarżyskiej komendy policji zgłosił się 35-letni mieszkaniec miasta. Zawiadomił, że ostatniej nocy ktoś ukradł jego skuter stojący na przyblokowym parkingu. Wartość pojazdu określił na 2000 złotych.

W środę po godzinie 21 uwagę mieszkańców i policjantów patrolujących miasto zwrócił wyjątkowo głośny hałas. Na osiedlu Przydworcowe ktoś ekstremalnie eksploatował motorower. Po kilku minutach na ulicy Rejowskiej kryminalni zauważyli jadący z naprzeciwka skuter. Wyglądem przypominał skradziony jednoślad. Kiedy zawrócili, zauważyli, że brakuje mu tablicy rejestracyjnej. Stróże prawa postanowili skontrolować kierującego. Kiedy ten zorientował się w sytuacji, skręcił w boczną uliczkę. Następnie porzucił pojazd i usiłował uciec. Po chwili jednak został zatrzymany. Uciekinierem był 17-letni skarżyszczanin. Szybko okazało się, że porzucony skuter rzeczywiście figurował jako skradziony trzy dni wcześniej. Na tym kłopoty nastolatka nie zakończyły się. W bieliźnie ukrył woreczek po gumach do żucia, a w nim cztery zawiniątka z suszem.  Substancja wstępnie została zakwalifikowana jako marihuana o wadze 2,5 grama.

W dalszej kolejności młodzian trafił za kratki, zabezpieczony susz trafi do badań, zaś motorower wrócił do właściciela. Śledczy ustalają jak 17-latek wszedł w posiadanie skradzionego pojazdu i zakazanej substancji.

Za dokonanie kradzieży grozi nawet pięć lat więzienia.


Komentarze

+6wqr2021-11-20 10:28#3
Cytuję Adek:
"Róbta co chceta" tak wam każe wasz guru, owsik

a co każe ci twój prezes? intelektualny deficycie
Cytuj
-14Adek2021-11-19 10:50#2
"Róbta co chceta" tak wam każe wasz guru, owsik
Cytuj
-1ww2021-11-19 09:58#1
ulicy Rejowskiej. Dramat
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl