12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Nie zapłacił grzywny za opuszczenie miejsca kwarantanny. Sąd wydał list gończy

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 19 Lis 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Skarżyscy policjanci zatrzymali w czwartkowy ranek poszukiwanego listem gończym 44-latka. Mężczyzna został wcześniej ukarany grzywną za opuszczenie miejsca kwarantanny. Grzywny nie zapłacił, więc kara została zamieniona na 12 dni aresztu.

Kolejna fala koronawirusa codziennie przybiera na sile i zbiera niestety śmiertelne żniwo. Mimo, że nie wprowadzono kolejnego lockdownu, trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach sanitarnych i należy się do nich bezwzględnie stosować. Covidowi ignoranci muszą liczyć się prawnymi konsekwencjami nieprzestrzegania obostrzeń. Przekonał się o tym 44-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. W przeszłości został ukarany grzywną za opuszczenie miejsca kwarantanny. Miał do zapłacenia 300 złotych, jednak tego nie zrobił. Skarżyski sąd zamienił więc karę na 12 dni aresztu. 44-latek nie miał zamiaru kary odsiedzieć, wiec wydano za nim list gończy. W czwartkowy poranek kryminalni zatrzymali poszukiwanego. Tego samego dnia został przewieziony do aresztu.

W ciągu ostatnich dwóch dni skarżyscy policjanci zatrzymali pięciu poszukiwanych listami gończymi.


Komentarze

-2Bravo2021-11-19 15:35#3
Brawo policja! Dzieki waszej bohaterskiej postawie uratowaliście, ojczyzne przed zbrodniczym wirusem . Nagroda z obowiązkowym wpisem do akt. Boże mój, co za gnój..
Cytuj
-1Mart2021-11-19 13:51#2
Brawo policja! Swoją bohaterskiej postawie uratowaliście naszą ojczyznę przed zbrodniczym wirusem. Nagroda z wpisem do akt murowana. Boże mój, co za gnój...
Cytuj
+1Adek2021-11-19 12:42#1
To tylko posiedzi, czy też musi zapłacić zaległą grzywnę? Jak to jest, wie ktoś?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl