19.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

Skarżyski policjant zasłużony dla zdrowia narodu

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 23 Lis 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

Aspirant Marek Gos pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej został uhonorowany przez ministra zdrowia. W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr. Konrada Vietha w Radomiu odebrał odznaką „Honorowy dawca krwi zasłużony dla zdrowia narodu”.

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Dr. Konrada Vietha w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń honorowym dawcom krwi. Wśród nich znalazł się skarżyski policjant, aspirant Marek Gos. Odebrał odznakę „Honorowy dawca krwi zasłużony dla zdrowia narodu” nadaną przez ministra zdrowia.
 
Jednym z warunków, aby otrzymać takie odznaczenie jest honorowe oddanie co najmniej 20 litrów drogocennego płynu. Aspirant Marek Gos jest honorowym dawcą krwi od 14 lat. Przez ten czas oddał już 22 litry najcenniejszego z lekarstw. Zawsze także chętnie odpowiada na apele o oddawanie krwi potrzebującym.

 

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne