12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Areszt za narkotyki

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 06 Gru 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 35-letni mieszkaniec Suchedniowa. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Został zatrzymany przez policjantów skarżyskiej drogówki w piątkowy wieczór. W kierowanym przez niego audi mundurowi ujawnili 12 gramów prawdopodobnie marihuany i gram amfetaminy, w mieszkaniu mężczyzny znajdowało się kolejne 67 gramów marihuany.

W piątek tuż po godzinie 20 policjanci skarżyskiej drogówki zatrzymali w Suchedniowie audi, za kierownicą którego siedział 35-letni mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a w popielniczce auta mundurowi ujawnili trzy zawiniątka z białym proszkiem. Substancja wstępnie zakwalifikowana została jako amfetamina o wadze jednego grama. Kierującego poddano badaniu na zawartość zakazanych środków. Test dał pozytywny wynik, wskazując na amfetaminę i marihuanę. Po chwili stróże prawa odkryli pod siedzeniem słoik z zawartością suszu roślinnego w ilości około 12 gramów, wagę elektroniczną i trzy młynki do kruszenia suszu. 35-latek trafił za kratki. Podczas przeszukania w mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze zabezpieczyli 67 gramów suszu roślinnego i fajkę wodną. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczony susz jest marihuaną.

Karany w przeszłości suchedniowianin usłyszał w niedzielę zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W poniedziałek został doprowadzony do sądu, gdzie zastosowano wobec niego dwumiesięczny areszt.  Finalnie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl