27.05.2022 Ostatnia aktualizacja 12:06, 27.05.2022

Nie mieli maseczek, byli poszukiwani

Autor:
ASŁ (KPP Skarżysko)
Opublikowano: 18 Sty 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Skarżyscy policjanci codziennie sprawdzają przestrzeganie obostrzeń sanitarnych w placówkach handlowych, sklepach czy na stacjach benzynowych. Osoby niestosujące się do obowiązujących zasad muszą liczyć się z konsekwencjami. Zdarza się również, że legitymowani łamiący zakazy okazują się osobami poszukiwanymi.

W niedzielę w godzinach porannych skarżyscy policjanci natknęli się na dwóch mężczyzn bez maseczek wychodzących ze sklepu jednej ze stacji paliw w Skarżysku- Kamiennej. Osoby te na widok radiowozu zaczęły oddalać się z miejsca, ale natychmiastowy pościg pieszy funkcjonariuszy udaremnił ucieczkę. Zatrzymanymi okazali się mieszkańcami Skarżyska - Kamiennej. Za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami karnymi. Ponadto wyszło na jaw, że są oni osobami poszukiwanymi. Pierwszy z nich, 32-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomiu celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności oraz celem ustalenia miejsca pobytu przez skarżyską prokuraturę w związku  z kradzieżami na terenie miasta. Drugi natomiast to 35-latek będący osobą poszukiwaną między innymi  listem gończym przez organy wymiaru sprawiedliwości w Zielonej Górze, gdzie ma spędzić 6 miesięcy w więziennej celi.  Lista jego przewinień jest długa.

Osoby zatrzymane nie po raz pierwszy weszły w konflikt z prawem. Oprócz mandatów karnych za brak maseczek, będą musiały kilka miesięcy spędzić w izolacji.


Komentarze

+9Moim Zdaniem2022-01-18 23:13#2
Popołudniami nie widać policjantów w marketach a 1/3 w nich osób jest bez maseczki. Ochrona i kasjerki nie zwracają im uwagi na brak maseczki.
Cytuj
+14Adek2022-01-18 12:10#1
Jakim głupkiem trzeba być, gdy jest poszukiwany i nie nosi maseczki. Tacy to raczej bez nakazu noszenia powinien zakrywać facjatę :lol:
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl