27.05.2022 Ostatnia aktualizacja 12:06, 27.05.2022

13 interwencji strażaków minionej doby w powiecie skarżyskim

Autor:
Straż Skarżysko
Opublikowano: 18 Sty 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
17 stycznia strażacy powiatu skarżyskiego wyjeżdżali 13 razy do zdarzeń. Większość z nich była w godzinach od 11-stej do 16-stej, kiedy to przez nasz powiat przeszła burza śnieżna.

W wyniku silnego wiatru i mokrego śniegu strażacy aż 8 razy wyjeżdżali do powalonych lub nadłamanych drzew, które zagrażały przechodniom, tarasowały jezdnię, bądź upadły na linie energetyczne. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło na ulicy Rajdowej w Skarżysku-Kamiennej, gdzie silny wiatr naderwał blachę na dachu budynku mieszkalnego.

Oprócz tych 9 zdarzeń, których przyczyną było przejście burzy śnieżnej, strażacy dwukrotnie interweniowali przy pożarach sadzy w kominie  oraz tuż przed północą gasili palący się kontener na śmieci przy ulicy Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej.

Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – oficer prasowy KP PSP Skarżysko-Kamienna, Zdjęcia: asp. sztab. Rafał Siedlecki  – JRG Skarżysko-Kamienna


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl