30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

Po publikacji wizerunku, zarzut dla sprawcy kradzieży

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 18 Maj 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Zaledwie dzień po publikacji wizerunku, sklepowy rabuś usłyszał zarzut kradzieży. Skarżyscy policjanci otrzymali anonimową informację dotyczącą personaliów mężczyzny, którego oblicze obiegło regionalne media w poniedziałek. 19-latek z powiatu jędrzejowskiego wpadł w Kielcach. Został zatrzymany do innej sprawy.

Stróże prawa ze skarżyskiej komendy prowadzili sprawę kradzieży kosmetyków wartych 600 złotych z miejscowej drogerii. W trzeciej dekadzie kwietnia nieznany mężczyzna zabrał z półki sklepowej towar i opuścił placówkę nie płacąc za produkty. Jego wybryk utrwaliły kamery monitoringu. W poniedziałek śledczy podjęli decyzję o publikacji wizerunku sprawcy. Nie minęła doba, a posunięcie policjantów okazało się słuszne. Otrzymali anonimową wiadomość dotyczącą personaliów mężczyzny ze zdjęcia. Traf chciał, że został on zatrzymany przez kieleckich mundurowych do innej sprawy.

Karany już 19-latek z powiatu jędrzejowskiego usłyszał zarzut kradzieży kosmetyków, do którego się przyznał. Niebawem ponownie stanie przed obliczem Temidy. Grozi mu pięcioletni pobyt w więziennej celi.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl