30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

Kradzionym rowerem zajechał do celi

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 20 Maj 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
Pięć lat więzienia grozi 32-letniemu mieszkańcowi gminy Łączna. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów wczoraj wieczorem. Jechał rowerem mając promil alkoholu w organizmie. Szybko okazało się, że jednoślad warty 3000 złotych ukradł kilka dni temu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzut i wkrótce znowu stanie przed sądem.

W czwartek po godzinie 20 skarżyscy policjanci wylegitymowali jadącego rowerem mężczyznę. Jednoślad wydał się być podobny do skradzionego kilka dni temu na terenie miasta. Wówczas to 44-latek zgłosił kradzież pojazdu wartego 3000 złotych. W trakcie interwencji okazało się, że legitymowany 32-latek z gminy Łączna ma w organizmie prawie promil alkoholu oraz posiada bardzo bogate kryminalne dossier. Mundurowi sprawdzili w policyjnej bazie rower, którym jechał. Jednoślad figurował jako kradziony. Rowerzysta trafił do celi policyjnego aresztu. Mężczyzna w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do kradzieży. Tłumaczył, że miał w planie spieniężyć zdobycz, ponieważ w kraju szaleje inflacja i wzrosły koszty codziennego utrzymania.

Zapewne jeszcze dziś 32-latek usłyszy zarzut. Finalnie grozić mu może nawet pięcioletni pobyt za kratkami.


Komentarze

0Też złodziej2022-05-22 05:21#1
Gdzie On Jechał?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl