12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Ujawnieni poszukiwani

Autor:
ASŁ (KPP Skarżysko)
Opublikowano: 14 Cze 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni skarżyscy policjanci zatrzymali aż cztery osoby poszukiwane. Jedna z osób po uiszczeniu niezapłaconej grzywny została zwolniona. Pozostali zatrzymani trafili do więziennych cel, a 41-letni mieszkaniec powiatu skarżyskiego spędzi w niej nawet najbliższe 6 lat i 6 miesięcy.

W ciągu dwóch dni skarżyscy policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane. Seria zatrzymań rozpoczęła się w poniedziałkowy poranek od wylegitymowania 46-letniego mężczyzny na ulicy Sokolej w Skarżysku –Kamiennej, który okazał się być poszukiwanym do odbycia kary 60 dni pozbawienia wolności. Krótko potem skarżyscy kryminalni w gminie Bliżyn zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który poszukiwany był nakazem doprowadzenia przez sąd celem odbycia kary aż 6 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za rozbój. Tego samego dnia została zatrzymana 26-latka, która uniknęła więziennej celi uiszczając niezapłaconą grzywnę. Ostatnia z osób, poszukiwana była do ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

Łącznie od początku czerwca skarżyscy policjanci zatrzymali aż 9 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jedna z osób została zatrzymana podczas kontroli drogowej, gdzie posiadała aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl