06.12.2022 Ostatnia aktualizacja 18:37, 05.12.2022

Kolizja dwóch pojazdów na ulicy Konarskiego. Jedna osoba poszkodowana

Autor:
Straż Skarżysko
Opublikowano: 24 Cze 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
23 czerwca 2022 r. o godzinie 15:20 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych w Skarżysku-Kamiennej na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i Konarskiego. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy PSP i OSP.

Po dojeździe zastępów OSP Skarżysko-Kamienna stwierdzono kolizję samochodu BMW i samochodu Seat. Samochodem Seat podróżowała jedna osoba, która nie odniosła żadnych obrażeń. Samochodem BMW podróżowały dwie osoby. Jedna z nich została poszkodowana, była ona opatrywana przez obecny na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Utrudnienia w ruchu drogowym w miejscu wypadku trwały przez godzinę czasu. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz dwa zastępy z OSP Skarżysko-Kamienna, łącznie 15 strażaków.

Opracowanie: mł. bryg. Marcin Kuźdub – KP PSP w Skarżysku-Kamiennej Zdjęcia: druh Kamil Socha – OSP Skarżysko-Kamienna


Komentarze

+8Darkus2022-06-24 22:19#1
Z "obrażeń" pojazdów wynika, że kierowca bmki z racji prowadzonego bolidu miał "pierwszeństwo".
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +