27.09.2022 Ostatnia aktualizacja 15:38, 26.09.2022

 

Fajrant panie majster!

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 21 Lip 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
O tym, że poszukiwani nie mogą nawet przez chwilę spać spokojnie, przekonał się 45-latek ze Skarżyska-Kamiennej. W lutym prokurator skierował za nim list gończy, ten jednak skutecznie unikał kontaktu z organami ścigania. Wpadł wczoraj w Lublinie. Wprost z pracy na budowie trafił do aresztu.

Pewien 45-letni skarżyszczanin nie wywiązywał się z obowiązku łożenia na swoje dzieci. Jak w wielu podobnych przypadkach, w sprawie niealimentacji wszczęto postępowanie. Mężczyzna unikał spotkań ze śledczymi, a miejsce jego pobytu nie było znane.

W lutym prokurator wystawił za 45-latkiem list gończy. Zgodnie z jego treścią skarżyszczanin miał trafić na dwa tygodnie do aresztu w celu wykonania z nim czynności procesowych. Od początku sprawy niemalże postawił sobie za punkt honoru, że „tanio skóry nie sprzeda” i nie stawi się na przesłuchanie. Kilka razy dzwonił nawet do policjantów z pretensjami, że szukając go, nachodzą jego bliskich. Był przy tym arogancki i agresywny.

Skarżyscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniami osób ustalili w sobie znany sposób, że poszukiwany człowiek znajduje się na terenie Lublina. W środę odwiedzili jedną z dużych budów w tym mieście. Na jej terenie zatrudnionych jest prawie 1000 osób, a pośród nich pracował, nie całkiem legalnie, poszukiwany figurant. Sporo czasu zajęło policjantom ustalenie, gdzie dokładnie się znajduje, ale koniec końców dotarli do mężczyzny. Zdziwiony i zaskoczony budowlaniec soczyście przeklął, po czym trafił za kratki.
Komentarze

0Patriot2022-07-21 21:37#1
BRAWO PO RAZ KOLEJNY NASZE organy ŚCIGANIA!!!!
KOLEJNY SUKCES MILICJANTÓW ZE SKARŻYSKIEJ koMENDY, Z PEWNOŚCIĄ DZIEKI INFORMACJĄ Z PIRAMIDY FINANSOWEJ ZUS, UDAŁO SIĘ TYM cie.niakom SCHWYTAĆ TAK GROŹNEGO KRYMINALISTĘ!!!!
a PRAWDZIWI ZZŁODZIEJE I WROGOWIE POLAKÓW dalej obradują sobie przy ul. Wiejskiej w WWA i PAŁAcykU rezydenckim....
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl