27.09.2022 Ostatnia aktualizacja 15:38, 26.09.2022

 

Niebezpieczna kolizja na S7 przy węźle Zalezianka w powiecie skarżyskim

Autor:
Straż Skarżysko
Opublikowano: 02 Sie 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
01 sierpnia 2022r. na kilka minut przed 18-stą do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o kolizji trzech samochodów osobowych na trasie S7 w kierunku Warszawy, w okolicy węzła Zalezianka.
 
Pojazdami  podróżowało łącznie 9 osób, w tym dwuletnie dziecko. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych jednostek ochrony przeciwpożarowej okazało się, że wszyscy podróżujący wysiedli z pojazdów o własnych siłach. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego i przeprowadzeniu badania pozostali na miejscu kolizji. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu napięcia w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.
 
 
Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – oficer prasowy KP PSP Skarżysko-Kamienna, Zdjęcia:st. str. Willi Maroński – JRG Skarżysko-Kamienna

Komentarze

+1ponit2022-08-03 07:22#2
Warszawka wraca i wszystko jasne
Cytuj
-1kierowca2022-08-02 19:23#1
Przejeżdżałem obok tego miejsca. Piszecie prawdę na węźle Zalezianka było to zdarzenie. Echo dnia nie zna miejscowości we własnym województwie. Mogli napisać "między węzłem Kielce Zachód, a Skarżysko Północ, też by się zmieścili w określeniu miejsca.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl