24.09.2023 Ostatnia aktualizacja 19:28, 23.09.2023

Sprawca kradzieży zatrzymany

Autor:
ASŁ (KPP Skarżysko)
Opublikowano: 03 Sie 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W poniedziałek skarżyscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież telewizora z biurowca przy skupie złomu w Skarżysku-Kamiennej. Mienie odzyskano, a sprawca okazał się być poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.
 
Z początkiem lipca bieżącego roku skarżyska Policja została powiadomiona o kradzieży telewizora z parterowego budynku biurowca przy skupie złomu w Skarżysku-Kamiennej. Sprawca wykorzystał fakt, iż okno było otwarte, a kraty nie dość bezpiecznie chroniły pozostawione mienie. Skarżyscy kryminalni ustalili personalia mężczyzny mającego związek ze zdarzeniem. Ukrywał się on przed organami ścigania, lecz w poniedziałkowe południe został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Telewizor o wartości 2000 złotych został odzyskany i trafi do rąk swojego właściciela. Sprawca usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży.

Ponadto był on poszukiwany przez sąd do innej sprawy do odbycia kary pozbawienia wolności. Na koncie ma wyroki za przestępstwa podobne, a najbliższe miesiące spędzi za murami zakładu karnego.

 


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież