06.12.2022 Ostatnia aktualizacja 18:37, 05.12.2022

Suchedniowscy policjanci działali z leśnikami

Autor:
JG (KPP Skarżysko-Kamienna)
Opublikowano: 23 Wrz 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna
W czwartek na terenach Nadleśnictwa Suchedniów działali wspólnie suchedniowscy policjanci i funkcjonariusze Straży Leśnej. Wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji „Jesień 22”. Mundurowi patrolowali las pod kątem przestrzegania obowiązujących tam przepisów.
 
Akcja „Jesień 22” odbywa się na terenach Lasów Państwowych w całym kraju. Są to działania kontrolno – prewencyjne, w które zaangażowani są pracownicy nadleśnictw, policji i straży łowieckiej. Jej celem jest zapewnienie możliwości bezpiecznego korzystania z lasu, ochrona zasobów przyrodniczych, a także egzekwowanie od osób przebywających na terenach leśnych przestrzegania obowiązujących przepisów.
 
Wczoraj na terenie suchedniowskiego nadleśnictwa wspólnie działali miejscowi strażnicy leśni oraz policjanci. Funkcjonariusze zwracali uwagę m.in. na nieuprawniony wjazd do lasu, na osoby niszczące dukty leśne poprzez jazdę quadami motocyklami typu „cross”. Wkrótce kolejne wspólne służby.
 

Komentarze

-3Leśnik2022-09-24 10:21#1
Cytuję grzybiarz:
Zapraszam służby na ul. Turystyczną w S-ku i drogę p.poż. nr8...tam nie można spokojnie pospacerować i pooddychać świeżym powietrzem bo co chwila jakiś tubylec w chmurze dieslowskiego dymu wraca do wioski lub jedzie na zakupy do S-ka.

Administracyjnie teren o którym Pan wspomina należy do Nadleśnictwa Skarżysko i do tamtejszego posterunku straży leśnej jak i komendy powiatowej policji w skarżysku, a więc jako obywatel, który ujawnia przypadki łamania prawa winien jest Pan powiadomić w/w instytucje.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +