24.03.2023 Ostatnia aktualizacja 16:53, 23.03.2023

Pracowity weekend skarżyskich strażaków

Autor:
Straż Skarżysko
Opublikowano: 23 Sty 2023
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

Od piątku do niedzieli skarżyscy strażacy do zdarzeń wyjeżdżali 29 razy. Powodem tak dużej ilości interwencji były silne opady mokrego i ciężkiego śniegu w nocy z piątku na sobotę, który zalegał na drogach, drzewach i napowietrznych liniach energetycznych.

Tylko w sobotę do stanowiska kierowania komendanta powiatowego w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło aż 26 zgłoszeń związanych z silnymi opadami śniegu. Większość interwencji dotyczyła uszkodzonych drzew, które tarasowały szlaki komunikacyjne, ale było także kilka zdarzeń związanych z uszkodzeniem linii energetycznych i związanym z tym zagrożeniem pożarowym.

Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – oficer prasowy KP PSP w Skarżysku-Kamiennej, Zdjęcia: Skarżysko 998, Archiwum KP PSP Skarżysko-Kamienna


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +