24.03.2023 Ostatnia aktualizacja 16:53, 23.03.2023

Pożar samochodu na drodze ekspresowej S7

Autor:
Straż Skarżysko
Opublikowano: 27 Sty 2023
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Kronika policyjna

W czwartek około godziny 19:45 doszło do pożaru samochodu osobowego na trasie S7 w okolicach węzła Zalezianka na pasie jezdni w kierunku Warszawy.

Dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Skarżysku-Kamiennej do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z JRG Skarżysko-Kamienna oraz jeden zastęp z pobliskiej OSP Łączna. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszej jednostki ochrony przeciwpożarowej, niemalże cały pojazd objęty był pożarem. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu środka gaśniczego na palący się samochód.

Pojazdem podróżował tylko kierowca, który nie odniósł obrażeń. Na czas trwania działań droga przez kilka minut była nieprzejezdna. Utrudnienia na pasie w kierunku Warszawy trwały jeszcze przez około godzinę.

Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – oficer prasowy KP PSP w Skarżysku-Kamiennej, Zdjęcia: mł. bryg. Rafał Surdy – JRG Skarżysko-Kamienna


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +