23.09.2017 Ostatnia aktualizacja 15:40, 23.09.2017

W prosektorium pomylili ciała

Autor:
ED, MB
Opublikowano: 07 Paź 2016
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Przegląd prasy
Jak informuje Echo Dnia - w prosektorium skarżyskiego szpitala ostatnio doszło do pomylenia zwłok. Jedno z ciał już pogrzebano, teraz niezbędna będzie ekshumacja.

W piątek rano do skarżyskiego szpitala zgłosiła się kobieta, która wraz z pracownikami zakładu pogrzebowego chciała odebrać zwłoki mężczyzny. Okazało się, że w prosektorium ciała mężczyzny już nie ma, bo... najprawdopodobniej przez pomyłkę zostało wydane w środę już komu innemu, jako ciało innego człowieka.

Sprawą zajmuje się już policja i prokuratura (do tej ostatniej sprawę zgłosił dyrektor placówki).

Czytaj więcej (Echo Dnia) >>>




Komentarze

+9thomas2016-10-10 09:40#12
Cytuję Ot co:
Cytuję Ewa m:
JOZKOWI telefon wysiadl..bo na dzialce -na Lyzwach nie bylo zasiegu i..klapa,ze satrostwa konserwator po emeryturce zaczal znow prace u kolegi,,,telefon sluzbowy,chodzi jak booss i...zawiodl.dziwne.Pomyloly mu sie plytki scienne ze zmarlymi ....oj,szpital granda banda jak byla tak jest ,tylko zaorac...Ciekawe ile ksiegowa policzy odszkodowania..a liczyc potrafi bo skarbnikiem byla w UM .Najwazniejsze ze stoli zachowane dla kolesi a co sie kreci to widac,slychac i czuc.Szkoda slow.

Co to za bełkot? Niech się pani nauczy poprawnie formułować myśli, bo naprawdę wstyd!

Bełkot to jedno. Jednak, gdybym był na miejscu rzeczonego "JOZKA" zastanowił bym się nad krokami prawnymi. Nie jestem praktykującym prawnikiem, Ale ten "wpis" zawiera nieprawdziwe sugestie i oszczerstwa.
Cytuj
+2mieszkaniec2016-10-09 22:02#11
jeden z nich był bezdomnym czyli chowała go gmina i wieka nie otwierają
Cytuj
+11Ot co2016-10-09 15:57#10
Cytuję Ewa m:
JOZKOWI telefon wysiadl..bo na dzialce -na Lyzwach nie bylo zasiegu i..klapa,ze satrostwa konserwator po emeryturce zaczal znow prace u kolegi,,,telefon sluzbowy,chodzi jak booss i...zawiodl.dziwne.Pomyloly mu sie plytki scienne ze zmarlymi ....oj,szpital granda banda jak byla tak jest ,tylko zaorac...Ciekawe ile ksiegowa policzy odszkodowania..a liczyc potrafi bo skarbnikiem byla w UM .Najwazniejsze ze stoli zachowane dla kolesi a co sie kreci to widac,slychac i czuc.Szkoda slow.

Co to za bełkot? Niech się pani nauczy poprawnie formułować myśli, bo naprawdę wstyd!
Cytuj
+4Wyjcu2016-10-09 11:13#9
Ryba psuje się od głowy
Cytuj
+6Małgosia zdybel2016-10-08 21:26#8
Pochowali tego człowieka bez pożegnania gdy wieko trumny jest zazwyczaj otwarte? Dziwne to wszytko, a że w Skarżyskim Szpitalu jest ... strasznie, to wszyscy wiem... tam w prosektorium ktos powinien ,że '' tymi salowymi z prosektorium zająć''. Może ten spirytus co dostaja do mycia rąk... inaczej spożywaja:). ALE jaja, wstyd ....porażka..
Cytuj
-6Ewa m2016-10-08 20:08#7
JOZKOWI telefon wysiadl..bo na dzialce -na Lyzwach nie bylo zasiegu i..klapa,ze satrostwa konserwator po emeryturce zaczal znow prace u kolegi,,,telefon sluzbowy,chodzi jak booss i...zawiodl.dziwne.Pomyloly mu sie plytki scienne ze zmarlymi ....oj,szpital granda banda jak byla tak jest ,tylko zaorac...Ciekawe ile ksiegowa policzy odszkodowania..a liczyc potrafi bo skarbnikiem byla w UM .Najwazniejsze ze stoli zachowane dla kolesi a co sie kreci to widac,slychac i czuc.Szkoda slow.
Cytuj
+16Zerys2016-10-08 11:12#6
Zapewne śmiertelność w Sk-kim szpitalu tak wielka, że w zapełnionym
"magazynie" (prosektorium) łatwo o pomyłki ?
Panie Starosto apeluję ! o podjęcie kontroli personelu szpitala, co do poczytalności,
trzeźwości, i aktywności w pracy, aby nie śmieszyć boga i ludzi
Cytuj
+15sdc2016-10-08 10:37#5
Od wielu lat mami się nas że coś się zmieni w szpitalu. Nie zmienia się kompletnie nic.
Cytuj
+13handzia552016-10-07 22:57#4
Ten szpital to tragedia. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Na izbie przyjęć, pan doktor musnął mnie palcami po brzuchu, stwierdził, że on tu nic nie widzi i odesłał mnie do domu. Gdyby mój brat nie zawiózł mnie do Kielc już bym tutaj nic nie napisała (chyba że z zaświatów).
Cytuj
+20grabaż2016-10-07 20:45#3
Haaaa niezłe jaja w tym szpitalu się dzieją :lol:
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3
  • out4

Ostatnio opublikowane

Najechał na tył pojazdu. Jedna osoba poszkodo…

Opublikowano: 23.09.2017 17:40