14.10.2019 Ostatnia aktualizacja 11:21, 27.10.2019

Marcin Piętak kandydatem na prezesa ROT

Autor:
Izabela Mortas (Radio Kielce)
Opublikowano: 15 Maj 2019
Oceń:
3 1 1 1 1 1
Kategoria:
Przegląd prasy
Marcin Piętak ze Skarżyska-Kamiennej oficjalnym kandydatem Zarządu Województwa na prezesa Regionalnej Organizacji Turystycznej. Od kilku dni mówiło się o przymiarkach do tego stanowiska. Wśród potencjalnych kandydatów wymieniano Marcina Perza, szefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, jednak zarząd województwa zatwierdził dziś innego kandydata. Jest nim Marcin Piętak, pracownik Banku Gospodarstwa Krajowego, wieloletni współpracownik marszałka Andrzeja Bętkowskiego.

Ostateczną decyzję o wyborze prezesa podejmą delegaci podczas walnego zgromadzenia. ROT zrzesza łącznie 160 samorządów, instytucji i firm z branży turystycznej.

Marcin Piętak mówi, że nominacja jest dla niego dużym wyróżnieniem i zaskoczeniem. - Z rana otrzymałem telefon z wiadomością, to na pewno miła niespodzianka. Wizję rozwoju turystycznego regionu świętokrzyskiego już mam, ale przedstawię ją dopiero na walnym zgromadzeniu. Na razie za wcześnie, by mówić o kierowaniu ROT-em, najpierw muszą się na to zgodzić pozostali członkowie organizacji.
 
W dalszym ciągu funkcję prezesa ROT pełni Andrzej Pruś, który choć złożył rezygnację z tego stanowiska, wciąż nie został odwołany przez walne zgromadzenie. Ta procedura jest konieczna, by można było powołać nowego prezesa.




Komentarze

-1ziomek2019-05-22 11:10#13
kiedyś byłem z w/w (5 dzień tygodnia) na stażu w państwowej placówce, wtedy władza była w rękach SLD kolega miał straszne parcie aby zapisać się do partii rządzącej, dziś jest w PIS a za 5lat będzie ...tam gdzie koryto?.
Cytuj
0Mieszkaniec2019-05-21 20:02#12
Cytuję czyzykpospolity:
Cytuję Mieszkaniec:
Cytuję Mieszkaniec:
Cytuję kijwamw:
Ludzie skąd u was taki ból d..y, przecież to funkcja społeczna. A po za tym gość, który robi doktorat to chyba jednak musi mieć coś w głowie. Pozdrawiam serdecznie


Możesz napisać jaki jest tytuł pracy doktorskiej i nazwę uczelni na której będzie obrona?


Mikroklimat w bucie?
Naprawdę nikt nie zna tematu pracy doktorskiej?
Może jakiś fake news, czy jakoś tak?


Ja naprawdę bym się chciał dowiedzieć! Nawet nie cały tytuł tej pracy tylko może być określona w przybliżeniu jej tematyka.
Ale jak nikt nie wie to trudno.
Cytuj
0czyzykpospolity2019-05-21 13:46#11
Cytuję Mieszkaniec:
Cytuję Mieszkaniec:
Cytuję kijwamw:
Ludzie skąd u was taki ból d..y, przecież to funkcja społeczna. A po za tym gość, który robi doktorat to chyba jednak musi mieć coś w głowie. Pozdrawiam serdecznie


Możesz napisać jaki jest tytuł pracy doktorskiej i nazwę uczelni na której będzie obrona?


Mikroklimat w bucie?
Naprawdę nikt nie zna tematu pracy doktorskiej?
Może jakiś fake news, czy jakoś tak?
Cytuj
+1Mieszkaniec2019-05-20 21:49#10
Cytuję Mieszkaniec:
Cytuję kijwamw:
Ludzie skąd u was taki ból d..y, przecież to funkcja społeczna. A po za tym gość, który robi doktorat to chyba jednak musi mieć coś w głowie. Pozdrawiam serdecznie


Możesz napisać jaki jest tytuł pracy doktorskiej i nazwę uczelni na której będzie obrona?


Naprawdę nikt nie zna tematu pracy doktorskiej?
Może jakiś fake news, czy jakoś tak?
Cytuj
+3JennaJameson2019-05-18 23:34#9
Ale to jest straszny obciach. Kariera młodego człowieka zależna nie od umiejętności, zdobytych dyplomów czy wyuczonych języków, a od powiązań partyjnych. To jest zwyczajnie obciach. On się chyba zajmował filmowaniem wesel...?
Cytuj
+7Mieszkaniec2019-05-16 22:23#8
Cytuję kijwamw:
Ludzie skąd u was taki ból d..y, przecież to funkcja społeczna. A po za tym gość, który robi doktorat to chyba jednak musi mieć coś w głowie. Pozdrawiam serdecznie


Możesz napisać jaki jest tytuł pracy doktorskiej i nazwę uczelni na której będzie obrona?
Cytuj
-6Dziwni jesteście2019-05-16 19:14#7
Dziwni jesteście, człowiek jest ze Skarżyska , zamiast się cieszyć to wylewacie pomyje. Najlepiej niech Starachowice zawladna wszystko a Skarzyska prowincja niech się zwija.
Cytuj
-11kijwamw2019-05-16 16:59#6
Ludzie skąd u was taki ból d..y, przecież to funkcja społeczna. A po za tym gość, który robi doktorat to chyba jednak musi mieć coś w głowie. Pozdrawiam serdecznie
Cytuj
+6xxxxx2019-05-16 11:36#5
Po wyborach parlamentarnych i opanowaniu przez PIS różnego rodzaju instytucji Pan M.Piętak poszedł pracować do Banku Gospodarstwa Krajowego nie mając żadnego doświadczenia w tej materii. Życie widocznie zweryfikowało umiejętności i zapewne stąd decyzja o zmianie miejsca pracy. Być może jeszcze jakaś niewielka podwyżka, która rzecz jasna się należała. Widać nic nie stoi na przeszkodzie osobom z tego ugrupowania, a już z całą pewnością nie wiedza, żeby zajmować się czymkolwiek w życiu. Osobiście chciałbym, aby wszyscy zostali kosmonautami i polecieli uszczęśliwiać jakąś inną planetę.
Cytuj
+1bembenek2019-05-15 15:02#4
ooo chyba się pisowskiemu trollowi konta pomyliły :lol:
siemasz koleś
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Cezar z pucharem ligi ATP

Opublikowano: 13.10.2019 20:56

Komentarzy: 0

Wybory 2019: Wyniki (uakt. II)

Opublikowano: 13.10.2019 20:38