16.06.2019 Ostatnia aktualizacja 12:23, 16.06.2019

Pieniądze przez internet na dzień kobiet

Punktem zapalnym dla współczesnego Międzynarodowego Dnia Kobiet były ruchu klasy robotniczej, obecne na mapie Ameryki Północnej i Europy. Historia odnotowuje pierwsze uroczystości w Stanach Zjednoczonych, które to miały miejsce w 1909 roku. Nie były to jednak spokojne obchody. Nie obyło się bowiem bez policyjnego nadzoru, z użyciem siły fizycznej, jak i ataków ze strony władz kościelnych i Ku Klux Klanu. Pierwsza manifestacja swoje źródło miała w strajku pracownic przemysłu odzieżowego, który dotyczył złych warunków pracy.

Świętować?

Historia dnia kobiet nie jest jedynie mrocznym zjawiskiem, jak w przypadku losu kobiet z USA, które w wspomnianej fabryce w wyniku pożaru doznały śmierci. Święto to ma swoje korzenie już w starożytnym Rzymie, gdzie mężczyźni obdarowywali swoje żony prezentami oraz spełniali ich życzenia. Mroki średniowiecza przyczyniły się jednak to tego, by kobietę postrzegać jako gorszą, zależną od mężczyzny. W naszej kulturze przyjęło się jednak myślenie, iż Dzień Kobiet jest świętem komunistycznym. Tym samym przeciwnicy poprzedniego ustroju skłonni są je pomijać, a nawet wyszydzać jego obchody. Jak pokazuje historia nic bardziej mylnego. Z jednej strony może to być nawiązanie to antycznego kultu opiekuńczości, macierzyństwa, kobiecości, a z drugiej walki kobiet o swoje prawa. Nie był to skrajny ruch feministyczny, z którym obecnie mamy do czynienia. Warto by było z tej okazji zerwać z pewnymi stereotypami, które ciążą na tym dniu i w pełni celebrować dzień płci pięknej.

Prezenty

Standardem związanym z upominkami na Dzień Kobiet jest bukiet kwiatów, zakup słodkości. Coraz częściej jednak sięgamy po droższe prezenty, jak na przykład kolacja w eleganckiej restauracji, zabiegi kosmetyczne, wyjazd z koleżankami. Co jeśli nie stać nas na tego typu upominki? Warto skorzystać z pożyczki krótkoterminowej. Jest to źródło szybkiej gotówki, doskonale zapewniające nam środki na dzień kobiet. By je uzyskać, wystarczy posiadać dostęp do internetu. Tak zwana chwilówka udzielana jest z reguły na okres od 15 do 30 dni, a jej wysokość kształtuje się na poziomie kilkuset złotych, maksymalnie 2000 zł. Nowi klienci firm pożyczkowych najczęściej zwalniani są z opłat dodatkowych. Tym samym jesteśmy w stanie zaoszczędzić kwotę rzędu 200 – 500 zł. Z drugiej strony nierzadko pierwsza pożyczka jest także minimalnie oprocentowana. Spłacając ją w terminie przewidzianym w umowie, uzyskujemy dostęp do wyjątkowo mało kosztownej gotówki. Wszystko należy jednak przeanalizować, sprawdzić i wybrać odpowiednią ofertę.

Opinie o Pożyczkomacie pozwolą skorzystać z odpowiedniej oferty obecnym klientom instytucji pozabankowej. Kiedy dodamy do tych informacji możliwość uzyskania gotówki w maksymalnie jeden dzień, przy minimum formalności, pieniądze przez internet na dzień kobiet znajdą się już na naszym koncie. Klienci, którzy nigdy nie korzystali z tego typu rozwiązań, mogą skorzystać z opcji szukania w sieci. Pożyczki przez internet w wyszukiwarce Sowafinansowa.pl dają nam możliwość zapoznania się, porównania ponad 20 ofert firm pożyczkowych. Dzięki temu w jednym miejscu mamy możliwość zweryfikowania większej ilości ofert, jak i złożenia wniosku przez aplikację.

Współczesne rozwiązania firm pożyczkowych dostępne na rynku finansowym są dla wielu mężczyzn z ratunkiem z opresji. Szczególnie, gdy nie mamy pamięci do dat, gdy zawiedliśmy oczekiwania naszej partnerki. Możliwość zdobycia gotówki w szybki sposób bez konieczności wizyty w placówce, bez zbędnych formalności jest największym atutem instytucji pozabankowych.


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

SC2019: Turniej PSP Kobiet na początek wakacy…

Opublikowano: 15.06.2019 21:41

Komentarzy: 0

Ogólnopolska Konferencja Osób Represjonowanyc…

Opublikowano: 15.06.2019 14:56

Komentarzy: 2

Teatr będzie Ich oknem na świat

Opublikowano: 14.06.2019 22:54

Komentarzy: 0

Wernisaż wystawy prac Młodzieżowej Akademii S…

Opublikowano: 14.06.2019 21:23

Komentarzy: 0

Finał X edycji konkursu "Najlepszy czyte…

Opublikowano: 14.06.2019 16:59

Komentarzy: 1

Dzień Europejski w I LO - Euro Erblo 2019

Opublikowano: 14.06.2019 12:15

Komentarzy: 0

Finał siatkarskiego turnieju Świętokrzyskie M…

Opublikowano: 14.06.2019 12:00

Komentarzy: 0

Co dalej z budową mini ronda na Kamiennej?

Opublikowano: 13.06.2019 20:29

Komentarzy: 7

Weź udział w warsztatach "Budżet Obywate…

Opublikowano: 13.06.2019 19:55

Komentarzy: 0

Jakub Martys i Mateusz Orynek, pięściarze Ska…

Opublikowano: 13.06.2019 13:54

Komentarzy: 1

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.