19.01.2018 Ostatnia aktualizacja 13:12, 19.01.2018
 • c1
 • c2
 • c3
 • c4
 • c5
 • c6

Pożyczkę można wziąć nawet bez zaświadczeń o dochodach

Styczeń to wyjątkowy miesiąc. Po sylwestrowym szaleństwie i długim wolnym, wiele osób musi wrócić do szarej rzeczywistości. Nowy Rok to nowe możliwości, ale też czas, gdy mogą pojawić się nowe trudności. Jedną z nich bez wątpienia są chwilowe kłopoty finansowe. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji, zastanów skąd się bierze taki stan rzeczy w tym okresie.
 
Otóż należy cofnąć się o kilka tygodni wstecz. Przygotowania do świat jak i same święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia piękny okres. Jednak czas ten wiąże się ze wzmożonymi wydatkami finansowymi. Nie małym kosztem jest także huczne świętowanie Sylwestra. Z tej to racji, wiele osób wydaje więcej pieniędzy niż może, a efektem tego są braki w domowym budżecie na początku Nowego Roku. Sposobów na rozwiązanie tego problemu jest kilka. Oczywiście, jeśli tylko sytuacja pozwala powinieneś maksymalnie ograniczyć wydatki i jeśli jest taka możliwość powinieneś przetrwać do kolejnej wypłaty. Co zrobić, gdy takie rozwiązanie nie wchodzi w grę?
 
Do Twojej dyspozycji są oczywiście banki i parabanki ze swoimi ofertami pożyczenia pieniędzy. Jak jednak zachować się w gąszcze różnych ofert, które pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu? Otóż w pierwszej kolejności musisz odróżnić oferty kredytów bankowych i pożyczek dostępnych w instytucjach pozabankowych. Od lat banki oferuję kredyty, które często bywają tańsze od ofert konkurencji. Jednak nie wszystko w bankach jest tak wspaniałe jakby mogło się wydawać. Największym problemem jaki napotkasz w banku jest dostępność kredytu. Może się okazać, że gdy będziesz potrzebował szybko dodatkowych pieniędzy, w banku nie będzie możliwości ekspresowego uruchomienia kredytu. Wpływa na to fakt, iż prawie zawsze musisz dostarczyć zaświadczenie o uzyskiwanych dochodzie. Mało tego banki bardzo dokładnie sprawdzają swoich potencjalnych klientów. Niestety często okazuje się, że klienci po kilku dniach oczekiwania otrzymują negatywną odpowiedź na złożony wniosek kredytowy.
 
Alternatywą dla kredytów bankowych są pożyczki dostępne w parabankach. Oferty te bywają bardzo różne. Wśród gąszczu wielu firm, warto znaleźć takie, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. Warto też sprawdzić oferty promocyjne, gdyż dzięki nim możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Instytucje pozabankowe wychodzą także naprzeciw osobom potrzebującym pieniędzy w ekspresowym tempie. Co niektóre firmy oferują pożyczkę dostępne przez internet bez zbędnych formalności. Przykładem może być pożyczka online bez zaświadczeń Freezl, to dzięki takim ofertom możesz szybko uzyskać gotówkę bez nadmiernej ilości zbędnych dokumentów i zaświadczeń. Mało tego, jeśli pojawi się w przyszłości potrzeba skorzystania z oferty parabanku, często ten, z którego już korzystałeś będzie miał przygotowaną dla Ciebie specjalną ofertę, warto więc z daną firmą zostać na dłużej.
 
Pożyczenie pieniędzy, gdy tego naprawdę potrzebujesz może być bez wątpienia bardzo pomocne. Jednak należy z rozwagą podchodzić do wszelkich kredytów i pożyczek. Pamiętaj, że pożyczone pieniądze trzeba oddać i to najlepiej w wyznaczonym terminie. Aby czuć się bezpieczniejszym pożyczkobiorcom korzystaj tylko ze sprawdzonych firm. Pamiętaj też, że parabanki oferuje różne oferty promocyjne, które bez wątpienia pozwalają wybrać ofertę, która będzie o wiele korzystniejsza niż taka, bez oferty promocyjnej.


 • OUT5
 • bf
 • out2
 • out1
 • out3

Ostatnio opublikowane

Akcja poboru krwi w "Mickiewiczu"

Opublikowano: 19.01.2018 12:25

Komentarzy: 0

Kolejne pieniądze dla miasta z Uniii Europejs…

Opublikowano: 19.01.2018 12:02

Komentarzy: 0

Po XLVIII sesji Rady Miasta

Opublikowano: 18.01.2018 18:20

Komentarzy: 2

Czujniki pomiaru jakości powietrza - już dzia…

Opublikowano: 18.01.2018 18:19

Komentarzy: 0

Paszport na stulecie dla mieszkanki Skarżyska

Opublikowano: 18.01.2018 15:14

Komentarzy: 0

Wystawa poświęcona Żołnierzom Wyklętym w I L…

Opublikowano: 18.01.2018 12:39

Komentarzy: 1

Danny Handley wystąpił w klubie CBArt

Opublikowano: 17.01.2018 21:06

Komentarzy: 0

Co dalej z pomnikiem Leopolda Staffa?

Opublikowano: 17.01.2018 20:04

Komentarzy: 6

Dziewczęta z "Trzynastki" najlepsze…

Opublikowano: 17.01.2018 16:17

Komentarzy: 0

Ćwiczenia doskonalące skarżyskich strażaków

Opublikowano: 17.01.2018 14:17

Komentarzy: 0

Ostatnio komentowane

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum