24.05.2018 Ostatnia aktualizacja 09:27, 24.05.2018

Wiosenny wypoczynek - dokąd pojechać

Piękna pogoda za oknem zachęca do wyjazdu na zasłużony wypoczynek. Wiele osób już w maju korzysta z wolnego. Wyjazd w tym okresie jest szczególnie opłacalny ze względu na niższe nawet o połowę koszty niż to jest w pełnym sezonie. Kolejnym plusem jest choćby to, że dni są o wiele dłuższe niż na przykład pod koniec sierpnia. Warto zastanowić się i może w tym okresie wybrać się na wakacyjny urlop.
 
Zastanawiając się nad kierunkiem wyjazdu powinieneś zawsze kierować się tym, gdzie Ci będzie najlepiej. Oprócz tego wyznacznika, warto też zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Niestety sytuacja geopolityczna jest taka, a nie inna i niewątpliwe pewne kierunki warto sobie darować. Od lat najpopularniejszy kierunkiem wśród polskich turystów jest Chorwacja. Czy Chorwacja w okresie maj/czerwiec to dobry pomysł? Otóż jak najbardziej tak!
 
Gdy będziesz zdecydowany na wymarzone wakacje wybierz Chorwację przed sezonem. Analizując ceny jakie zapłacisz za nocleg, okazuje się, iż wyjeżdżając na urlop przed szczytem sezonu możesz zaoszczędzić nawet połowę koniecznej do zapłaty kwoty. Przykładem mogą być apartamenty w wysokim standardzie dostępne w okolicach Zadaru już za 30 Euro za dobę!  W pełnym sezonie kwoty minimalne sięgają 70 Euro, a nie rzadko nawet 100 Euro za dobę. Warto też zwrócić uwagę na korzyści płynące z tego, iż przed sezonem w Chorwacji jest mniej osób. Po pierwsze dzięki temu faktowi dojedziesz nad Adriatyk bez korków, a na miejscu znajdziesz sporo miejsca na plażowanie.
 
Wszelkie wyjazdy łączą się z wydatkami. Mimo, iż w maju możesz sporo zaoszczędzić i tak będziesz musiał zapłacić za wczasy. Części osób odpowiednio wcześniej odkłada pieniądze na wakacyjne wyjazdy, jednak jeśli chcesz wyjechać, a nie masz jeszcze całej kwoty możesz skorzystać z pożyczki. Na rynku jest wiele firm, które oferują pożyczanie pieniędzy, jednak jak się okazuje, nie wszędzie możesz liczyć na pomoc w sfinansowaniu wakacji. Kredyty bankowe zawsze udzielane są na konkretny cel i nie koniecznie tym celem mogą być wakacje. Inaczej sprawa ma się w instytucjach pozabankowych. Tych powstało w ostatnim czasie sporo i warto zainteresować się ich ofertą.
 
Czy pożyczanie na wakacje ma w ogóle jakiś sens? Otóż można skorzystać z jednej z ciekawych ofert promocyjnych, które pozwolą Ci pożyczyć i pojechać za atrakcyjną sumę jeszcze przed pełnym sezonem. Przykładem takiej ciekawej oferty jest pożyczka w SzybkaGotowka, którą możesz przeznaczyć na wiosenny wypoczynek, i która nic Cię nie będzie kosztowała. Otóż pierwsza pożyczką drogą online jest całkowicie za darmo i to aż do 6000 złotych! To kwota przewyższająca potrzeby nawet na dwutygodniowy urlop. Pożyczki w parabankach mimo, iż mają krótki termin spłaty, jednak pozwalają zrealizować wiele marzeń, na które potrzebujesz pieniędzy w danym momencie.
 
Warto też pamiętać, że w instytucjach pozabankowych o wiele łatwiej o udzielenie pożyczki niż to jest w banku. Nie potrzebujesz zbędnych zaświadczeń, a wszelkie formalności załatwisz online – tak samo jak rezerwację wakacji. Pamiętaj tylko po powrocie oddać wszystkie pożyczone pieniądze na czas.

___________________________________Artykuł sponsorowany

Ostatnio opublikowane

"Dwójka" mistrzem Skarżyska w trójb…

Opublikowano: 23.05.2018 20:48

Komentarzy: 0

Najmłodsi z wizytą w skarżyskiej straży

Opublikowano: 23.05.2018 12:25

Komentarzy: 0

"Nie ma wolności bez Niepodległości. Bóg…

Opublikowano: 22.05.2018 19:28

Komentarzy: 0

Pożar pustostanu na ul. Głównej w Skarżysku-K…

Opublikowano: 22.05.2018 15:41

Komentarzy: 0

Gimnazjum nr 2 zagra w finale wojewódzkim w k…

Opublikowano: 22.05.2018 15:10

Komentarzy: 0

Skarżyscy uczniowie najlepsi w województwie w…

Opublikowano: 22.05.2018 14:57

Komentarzy: 0

Gimnazjaliści poznawali ofertę II Liceum Ogól…

Opublikowano: 22.05.2018 13:11

Komentarzy: 0

Rondo Krakowska/ Jana Pawła II/ Wojska Polski…

Opublikowano: 22.05.2018 11:47

Komentarzy: 13

Mieszkaniec Skarżyska świętował 100. urodziny

Opublikowano: 22.05.2018 09:50

Komentarzy: 0

5 sposobów, dzięki którym stracisz zbędne kil…

Opublikowano: 21.05.2018 21:22

Komentarzy: 1

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum