II miejsce młodzików młodszych MKS Granat w VIII edycji Turnieju Piłkarskiego - Nadstal Cup 2015

. Młodzicy młodsi Granatu Skarżysko (rocznik 2003), podopieczni trenera Kazimierza Krakowiaka, uczestniczyli w dn. 28.06.2015 r. w VIII edycji Turnieju Piłkarskiego NADSTAL CUP 2015 w Krzakach Czaplinkowskich k. Góry Kalwarii. Młodzi piłkarze zakończyli turnieju na drugim miejscu.

W Turnieju wzięło udział 18 zespołów podzielonych na 3 grupy, w tym 2 drużyny z Kijowa na Ukrainie. Nasi chłopcy zostali rozlosowani do grupy C , w której znalazło się 6 zespołów.Podopieczni trenera Krakowiaka pewnie wygrali swoją gupę i awansowali do grupy finałowej, gdzie przegrali tylko jedno spotkanie z Kadrą OZPN Ciechanów-Ostrołęka.

Ostatecznie Granat zakończył turnieju na bardzo dobrym 2 miejscu.

WYNIKI GRUPOWE:

Granat - UKS Tarczyn - 4:0 (M.Kruk -2, K.Ostrowski -1 M.Jaromin -1)
Burza Pilawa - Granat - 0:1 (M. Kruk)
Granat  -  KS Orzeł Baniocha - 1:0 (M. Kruk)
Granat - Świt I Nowy Dwór Maz. - 1:1 (M. Kruk)
FC Darnitsa Kijów - Granat - 1:1 (H. Węgierek)

6.  UKS Tarczyn    5         3       3:9

Zespoły, które zajęły w grupach miejsca 1-2 awansowały do Ligi Mistrzów ( grupa finałowa ), zespoły z miejsc 3-4 awansowały do Ligi Europy, a zespoły z miejsc 5-6 do Pucharu Polski.

WYNIKI GRUPY FINAŁOWEJ  /LIGI MISTRZÓW/:

Granat - AP 11 Legionowo - 3:1 (K.Ostrowski, J.Głowaczewski, H.Węgierek)
Mazur Karczew - Granat  - 1:2  ( A.Grzywalski - 2)
Świt II Nowy Dwór Maz. - Granat -  0:2 (M.Kruk, K.Ostrowski)
Granat - FC Darnitsa Kijów  - 1:1  ( wynik zaliczony z eliminacji )

6. AP Legionowo

Chcę podkreślić, że był to świetnie zorganizowany turniej dla dzieci. Rozgrywki prowadzono równolegle na trzech trawiastych boiskach o bardzo dobrej nawierzchni. Drugie miejsce naszych chłopców w gronie 18 zespołów to duży sukces. Potwierdza to też fakt, że najlepszym zawodnikiem Turnieju został wybrany jednogłośnie przez trenerów Miłosz Kruk - poinformował  Kazimierz Krakowiak - trener zespołu Młodzik Młodszy MKS Granat Skarżysko - Kamienna.

Od lewej: Wiktor Osóbka, Aleksander Mosiołek, Bartosz Winiarski, Adam Grzywalski, Jakub Chechłowski, Rafał Mamla, Miłosz Kruk, trener Kazimierz Krakowiak. W środku: Jakub Głowaczewski. Na dole: Kacper Wolski, Michał Jaromin, Hubert Węgierek,  Kacper Ostrowski, Jan Bilski.

Miłosz Kruk ze statuetką najlepszego zawodnika wraz z trenerem Kazimierzem Krakowiakiem

ZB, KK, Foto: archiwum klubu