ALPN: Amatorzy rozpoczęli rundę rewanżową

W weekend 27-28 sierpnia, Amatorska Liga Piłki Nożnej rozpoczęła rundę rewanżową. W pierwszej lidze odbyły się tylko dwa spotkania. W drugiej lidze lider Wielka Wieś rozgromił Pizzerię Biesiadowo, w lidze Oldboyów niespodziewana porażka Taktycznego Piątku.

Pierwsza kolejka po wakacyjnej przerwie w pierwszej lidze nie wypadła najlepiej, odbyły się tylko dwa spotkania, w których Wanmięs Witex zremisował z drużyną skarzysko24.pl 2:2. Mecz Cezara z Gromem zakończył się po pierwszej połowie meczu przy wyniku 5:0,   Grom  grał  tylko w pięciu, tuż przed przerwą jeden z zawodników doznał kontuzji i drużyna została zdekompletowana.

Dziesiątą kolejkę drugiej ligi rozpoczęło spotkanie BMBS Decor INK - ZELKO, mecz zakończył się pewnym zwycięstwem tych pierwszych 4:0, lider Wielka Wieś rozgromił Pizzerię Biesiadowo 8:1, w ostatnim spotkaniu Skar - System przegrał z Toolmexem Truck 1:2.

W lidze Oldboyów zwycięstwa odniosła prowadząca dwójka, lider Belfry pokonał Kamex Plus 4:2, BMBS Ganer wygrał z Foto Kadrem 1:0. Do niespodzianki doszło w meczu Posadaj - Taktyczny Piątek, ci pierwsi wygrali 4:1