23.06.2018 Ostatnia aktualizacja 17:52, 23.06.2018

ALK: 11 kolejka spotkań

Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 11 Lut 2017
5 1 1 1 1 1
W sobotę 11 lutego, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 11 kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki. W meczu na szczycie lider 3B Team przegrał z Grubasami 53:54, mimo porażki utrzymał prowadzenie w tabeli.

3B Team - Grubasy 53:54 (9:13, 17:18, 12:15, 15:8)

Już w pierwszym spotkaniu 11 kolejki doszło do spotkania na szczycie lider 3B Team zmierzył się z wiceliderem Grubasami. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem 3B Team 51:48, w rewanżu lepsza była ekipa Grubasów, która wygrała 53:54.

Basket Star - BB Sport 78:49 (16:9, 25:6, 21:7, 16:21)

W drugim spotkaniu Basket Star zagrał z BB Sportem, tu nie było niespodzianki, podobnie jak w pierwszym meczu tych drużyn wygrała ekipa ze Starachowic 49:78. Basket Star wygrał trzy kwarty, ekipa BB Sportu była lepsza w ostatniej czwartej kwarcie wygrywając 21:16.

Erbel - CK 53:74 (22:15,14:21,10:19,5:21)

W kolejnym meczu Erbel zmierzył się z CK. Pierwsza kwarta dla Erbla, który wygrał 22:15, kolejne kwarty wygrywała ekipa z Kielc, która ostatecznie wygrała 74:53.

Odeon - Milica Erbel 63:54 (23:28, 8:10, 18:6, 14:10)

W ostatnim spotkaniu Odeon pokonał Milicę Erbel 63:54. Pierwsza kwarta zakończyła się wygraną Milicy Erbel 23:28, w drugiej również górą była ekipa Milicy 8:10. O zwycięstwie Odeonu w całym meczu zadecydowała trzecia kwarta, w której ostrowczanie wygrali 18:6. W czwartej Odeon wygrał 14:10.