Wysokie zwycięstwo Orlicza Suchedniów

W niedzielę 2 kwietnia, piłkarze Orlicza Suchedniów podejmowali na własnym terenie Wicher Miedzianą Górę, podopieczni trenera Bogusława Dąbrowskiego odnieśli pewne zwycięstwo pokonując rywali 5:0.

Piłkarze Orlicza Suchedniów udanie zaprezentowali się przed własną publicznością w pierwszym wiosennym spotkaniu u siebie, Orły rozbiły ostatnią drużynę w tabeli Wicher Miedzianą Górę 5:0, to najniższy wymiar kary, gdyby gospodarze wykorzystali wszystkie sytuacje wynik mógłby być dwucyfrowy.  Pierwsza bramka padła dopiero w 38 minucie, Mateusz Sikora skuteczni zamknął dośrodkowanie z lewej strony i wpakował piłkę do pustej bramki. Dwie minuty później było już 2:0, drugą bramkę strzelił nowy nabytek suchedniowskiej drużyny Krystian Olejarczyk. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy Tomasz Staszewski po raz trzeci pokonał bramkarza rywali.

Jeszcze dobrze kibice nie zdążyli usiąść po przerwie a Orlicz prowadził już 4:0, w 46 minucie swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Krystian Olejarczyk. Na następną bramkę kibice musieli czekać do 87 minuty, gdzie Karol Świtowski ustalił wynik spotkania na 5:0. Wcześniej gospodarze stworzyli sobie kilka świetnych okazji do strzelenia bramki, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki gości.

W środę 5 kwietnia, Orlicz zagra zaległe spotkanie z Zenitem Chmielnik, w niedzielę 9 kwietnia zmierzy się na wyjeździe z Lechią Strawczyn.

Orlicz  Suchedniów - Wicher Miedziana Góra 5:0 (3:0)

1:0 Mateusz Skora ' 38
2:0 Krystian Olejarczyk '40

3:0 Tomasz Staszewski  '44
4:0 Krystian Olejarczyk  ' 46
5:0 Karol Świtowski '87

Orlicz. Sebastian Drogosz - Mateusz Sikora (59. Robert Notzel), Paweł Jarząb, Marcin Tacij, Michał Bator - Karol Świtowski, Piotr Solnica (70.Damian Kita), Hubert Janyst (56.  Maciej Banaczkowski), Grzegorz Skarbek -  Krystian Olejarczyk., Tomasz Staszewski