23.07.2017 Ostatnia aktualizacja 22:46, 22.07.2017

Podział punktów w meczu na szczycie, remis Granatu z Nowinami

Z.B, Foto: Ł.G
Opublikowano: 15 Kwi 2017
5 1 1 1 1 1
W wielkanocną sobotę, piłkarze Granatu Skarżysko zmierzyli się w spotkaniu na szczycie ligi okręgowej z GKS-em Nowiny, spotkanie wicelidera z trzecią drużyną w tabeli zakończyło się podziałem punktów po remisie 0:0.

Piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali najlepsze jak do tej pory spotkanie w rundzie wiosennej, podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego wywieźli bardzo cenny punkt z trudnego terenu w Nowinach. Spotkanie mogło się podobać kibicom, którzy przyszli na ten mecz, obie drużyny nie koncentrowały się na grze defensywnej czego efektem było kilka sytuacji bramkowych z obu stron.  Jednak mimo kilku okazji, żadnej z drużyn nie udało się znaleźć drogi do bramki, mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Kibice, którzy przyszli dzisiaj na mecz obejrzeli dobre spotkanie, na dobrym poziomie. Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn, zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje sytuacje.  Podzieliliśmy się punktami, można być z tego remisu zadowolonym. W pierwszej połowie i w drugiej mieliśmy swoje okazję, Nowiny tak samo jak My też  miały swoje okazje,  to nie były czyste setki, ale pozycję z których powinny paść bramki.Granat jaki i  Nowiny przynajmniej na jedną, dwie bramki zasłużyły. Remis jest sprawiedliwym wynikiem. Mamy punkty na wyjeździe, Ja się z tego wyniku cieszę, przed nami mecz z Klimontowianką, z  meczu na mecz moja drużyna wygląda coraz lepiej i fizycznie i technicznie,  z Polanami było to tylko  35 minut bardzo dobrej gry, dziś było to już 90 minut,  jeżeli zagramy z Klimontowianką tak jak w dzisiejszym meczu z Nowinami o punkty jestem spokojny. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam na to spotkanie - powiedział Mariusz Arczewski - trener Granatu.

W sobotę 22 kwietnia, Granat Skarżysko podejmował będzie na własnym stadionie Klimontowiankę Klimontów, początek spotkania o godzinie 16.00

GKS Nowiny  - Granat Skarżysko 0:0 (0:0)

Granat: Michalski - Ozan, Chatys, Wojna, Rogoziński-Kuliński (76.Mariusz Grzejszczyk) , Dulęba, Kosela( 55. Okhonko), Piotr Grzeszczyk, Rzeszowski ,Szmalec (93. Głowaczewski).

Żółte kartki: Dulęba, Rzeszowski