22.08.2017 Ostatnia aktualizacja 08:51, 22.08.2017

Obóz sportowy zawodników SKSW Skarżysko w Jastrzębiej Górze

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 24 Lip 2017
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” w Skarżysku-Kamiennej już po raz szósty zorganizował obóz sportowo-wypoczynkowy nad morzem w Jastrzębiej Górze k/Władysławowa. W obozie bierze udział około 70. osób w tym dzieci, rodzice, a także osoby spoza klubu, które chciały spędzić urlop ze skarżyskim klubem.

Obóz rozpoczął się 16 lipca, a zakończy 27 lipca. W pierwszym tygodniu obozu uczestnicy wzięli udział w ognisku integracyjnym z kiełbaskami i bigosem oraz śpiewem w postaci karaoke to było pierwszego dnia. Natomiast w drugim dniu obozu uczestnicy poszli na wycieczkę pieszą do latarni morskiej w Rozewiu by tam po zjedzeniu lodów, gofrów podziwiać widoki z wysokości latarni. Następnie uczestnicy przebywali na plaży wzięli udział w treningu w morzu i zażywali kąpieli słonecznych. Trzeciego dnia uczestnicy obozu udali się także na wycieczkę pieszą do Lisiego Jaru w Jastrzębiej Górze, następnie podziwiano morskie fale, by w godzinach popołudniowych wziąć udział w zawodach pływackich na krytym basenie.

W tym dniu odbywały się zawody chłopców, którzy otrzymali dyplomy puchary i cenne nagrody. Zwycięzcą okazał się Albert Malik, drugie miejsce zająłKacper Erbel, a trzecim był Mateusz Fornal, wyróżniony został za hart ducha i walki najmłodszy uczestnik zawodów Jakub Wawrzonek niespełna sześcioletni chłopiec, który zajął ostatecznie czwarte miejsce. Czwartego dnia obozu po śniadanku wszyscy udali się na wycieczkę autokarową na Hel, by tam zwiedzać Półwysep Helski muzeum by następnie wypłynąć statkiem „Ocean” w morze w kierunku Gdyni i z powrotem. Piątego dnia uczestnicy wzięli udział w codziennych treningach, a następnie w zawodach biegowych na krótkim dystansie pod stromą górę. Zwycięzcą w kategorii chłopców okazał się Kacper Zaborski, ale nie był klasyfikowany ponieważ jest to zawodnik z dużym stażem, a konkurencja była raczej skierowana dla dzieci i tutaj niepokonany został Damian Gładyś, a w kategorii dziewczynek zwyciężyła Maja Oleksiak.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi i dyplomami. Wieczorem odbyły się zawody pływackie dziewcząt. Wygrała Angelika Skorek, drugie miejsce zajęła Zofia Wawrzonek, a trzecie Gabriela Margas. Oczywiście zwycięzcom wręczono pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Szósty dzień obozu to treningi w morzu, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz mecz piłkarski o puchar obozu. Siódmego dnia – niedziela uczestnicy obozu, kto chętny poszedł do Kościoła, by następnie cała grupa spotkała się na wesołym miasteczku, lodach, a wieczorkiem czas wolny relaks. Drugi tydzień obozu to kolejne niespodzianki, wycieczki etc. Czeka na uczestników między innymi wycieczka do trójmiasta oraz po ziemi kaszubskiej, ale to dopiero od poniedziałku.

Wszyscy uczestnicy zadowoleni i szczęśliwi z niecierpliwością oczekują kolejnych atrakcji.

 


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3
  • out4

Ostatnio opublikowane

SuperW poszukiwani także w Skarżysku-Kamienne…

Opublikowano: 22.08.2017 09:58

Komentarzy: 0

Rusza budowa ronda turbinowego na skrzyżowani…

Opublikowano: 21.08.2017 19:46

Komentarzy: 4

Pewne zwycięstwo Orlicza z Lechią Strawczyn, …

Opublikowano: 21.08.2017 18:40

Komentarzy: 0

Ruszyła VII edycja Letniej Akademii Karate

Opublikowano: 21.08.2017 17:54

Komentarzy: 0

Wytropił go pies

Opublikowano: 21.08.2017 12:00

Komentarzy: 1

Wystawa "Wrzesień 1939" od piątku …

Opublikowano: 21.08.2017 10:59

Komentarzy: 0

Napad na sklep w Skarżysku. Policja szuka nap…

Opublikowano: 20.08.2017 21:56

Komentarzy: 7

XVII Półmaraton Wtórpol i I Dycha Wtórpol w …

Opublikowano: 20.08.2017 15:38

Komentarzy: 0

Ostre strzelanie w Skarżysku. Zwycięstwo Gran…

Opublikowano: 19.08.2017 21:00

Komentarzy: 0

Festyn rodzinny w Lipowym Polu

Opublikowano: 19.08.2017 20:25

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum