23.06.2018 Ostatnia aktualizacja 15:36, 23.06.2018

Remis Granatu z Zamłyniem Radom w kolejnym sparingu

Opublikowano: 26 Lip 2017
5 1 1 1 1 1
W środę, 26 lipca, Granat Skarżysko rozegrał kolejne spotkanie sparingowe, rywalem skarżyskiej drużyny była ekipa Zamłynie Radom. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Bramki dla trójkolorowych strzelali Mariusz Grzejszczyk, Piotrek Grzejszczyk i Artur Kuliński.

Podopieczni trenera Dominika Rokity rozegrali kolejny mecz kontrolnym w ramach przygotowań do nowego sezonu. Po sobotnim zwycięstwie z Szydłowianką Szydłowiec 2:0 (dwie bramki Damiana Szyszki), Granat zremisował z drużyną Zamłynie Radom 3:3. Trener po raz kolejny miał okazję do sprawdzenia kolejnych zawodników, o ich przydatności do drużyny decyzje zapadną wkrótce.

Goście już po 35 minutach prowadzili 2:0 po bramach z rzutu wolnego i rzutu karnego. W 42 minucie Artur Kuliński zdobył bramkę kontaktową. W 65 minucie Piotr Grzejszczyk doprowadził do remisu. W 77 minucie goście ponownie wyszli na prowadzenie. Dwie minuty później wynik spotkania ustalił Mariusz Grzejszczyk.

Granat Skarżysko - Zamłynie Radom 3:3 (1:2)

0:1 ??? '10
0:2 ??? '35
1:2 Artur Kuliński '42
2:2 Piotr Grzejszczyk '65
2:3 ??? '77
3:3 Mariusz Grzejszczyk ' 79

Granat: Michalski - Wojna, Drożdżał, zawodnik testowany, Suwara - Kuliński, Dulęba, Kosela, zawodnik testowany, Rzeszowski, Miller oraz Lisowski, Piotr Grzejszczyk, Mariusz Grzejszczyk, Miernik, Uciński, Winter.

W sobotę, 29 lipca Granat rozegra na Rejowie sparing z Oskarem Przysucha. Początek o godzinie 11.00