25.11.2017 Ostatnia aktualizacja 19:35, 24.11.2017
  • c6

Puchar Ligi ATP dla Flo Carsów

Opublikowano: 27 Sie 2017
1 1 1 1 1
W sobotę, 26 sierpnia, na boisku Orlik przy ul. Sienkiewicza 34 odbył się I Puchar Ligi Amatorskiego Towarzystwa Piłkarskiego w Skarżysku-Kamiennej. W turnieju udział wzięło osiem drużyn, puchar trafił do drużyny Flo Cars Biały Kamień, która w finale pokonała ZEORK 5:1.

Amatorska Liga Piłki Nożnej rozpoczyna rundę rewanżową w weekend 2-3 września, tydzień przed startem ligi odbył się Puchar Ligi, do którego zgłosiło się osiem drużyn. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zagrali Wanmięs Witex, BMBS, skarzysko24.pl i BMBMS, w grupie C: KK Pożyczki, Toolmex Truck, Decor INK i ZEORK. Dwie pierwsze drużyny z grup awansowały do półfinałów.

Z grupa A do dalszych gier awans uzyskały drużyny Flo Cars i Wanmięs Witex, z grupy B Decor INK i ZEORK.

W pierwszym półfinale Flo Cars pokonał Decor INK 1:0, w drugim padł remis 3:3, tu potrzebna była seria rzutów karnych, które lepiej wykonywali piłkarze ZEORK-u wygrywając 6:5.

Zwycięzcą Pucharu Ligi została drużyna Flo Cars Biały Kamień, która pokonała w finale ZEORK 5:1. Zwycięzcy otrzymali  z rąk prezesa ATP Zygmunta Tarabasza puchar.

Zwycięzca Pucharu Ligi zmierzy się w meczu o superpuchar z mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Flo Cars zagrał w składzie: Hubert Sochacki, Mariusz Drabik, Artur Łyżwa, Jarosław Sosnowski, Krzysztof Ciok, Michał Połeć, Sławomir Czyżewski, Radosław Majewski, Cezary Nowak, Artur Jastrząb,Jan Cieślak, Sławomir Lesiak.