23.10.2017 Ostatnia aktualizacja 07:56, 23.10.2017

Wysokie zwycięstwo Granatu w Stopnicy

Z.B
Opublikowano: 01 Paź 2017
1 1 1 1 1
 Ósme zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Granatu Skarżysko, w niedzielę, 1 października  podopieczni trenera Dominika Rokity pewnie pokonali na wyjeździe Piasta Stopnicę 5:0.

Trwa świetna passa Granatu Skarżysko, trójkolorowi zdobyli kolejne trzy punkty i nadal mają pięć punktów przewagi nad drugim w tabeli Zenitem Chmielnik. Po pucharowej porażce podopieczni trenera Dominika Rokity w pełni się zrehabilitowali wygrywając zdecydowanie 5:0.

Pierwsze połowa przyniosła tylko jedną bramkę, w 11. minucie Dawid Dulęba wykorzystał podanie Błażej Millera i dał prowadzenie Granatowi. Worek z bramkami rozwiązał się z drugiej połowie, w 58. minucie drugą bramkę dla trójkolorowych strzelił Bartosz Styczyński. Dziesięć minut później było już 3:0, Krzysztof Rzeszowski idealnie podał do Kamila Ucińskiego, a ten pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. W 78. minucie ponownie Rzeszowski w roli asystenta, jego podanie wykorzystał Błażej Miller. Wynik spotkania ustalił Artur Kuliński, który strzelił bramkę w 88. minucie, tu znowu zagrywał dobrze dysponowany dziś Krzysztof Rzeszowski.

- Do przerwy troszkę się męczyliśmy, strzeliliśmy tylko jedną bramkę, a i okazji też nie było za dużo. Po przerwie sytuacja się zmieniał, praktycznie cały czas prowadziliśmy grę, atakowaliśmy przeciwnika. W tych drugich 45 minutach zagraliśmy naprawdę dobrze, strzeliliśmy cztery bramki. Dobre wejścia mieli zawodnicy rezerwowi, każdy z nich dał drużynie impuls. Cieszy to, że CI, którzy wchodzą walczą o ta pierwszą jedenastkę i tu było widać, że to były dobre zmiany - powiedział po meczu Dominik Rokita, trener Granatu.

W 9. kolejce spotkań (7 października) Granat podejmował będzie u siebie OKS Opatów. Początek spotkania o godzinie 15.00

Piast Stopnica - Granat Skarżysko 0:5 (0:1)

0:1 Dawid Dulęba '11
0:2 Bartosz Styczyński '58
0:3 Kamil Uciński '68
0:4 Błażej Miller '78
0:5 Artur Kulinski '88

Granat: Michalski - Ozan (60.Głowaczeweski), Styczyński, Drożdżał, Suwara (75.Rogoziński), Szyszka (78. Kuliński), Wojna, Kosela (65. Rzeszowski), Mariusz Grzejszczyk (60. Uciński), Dulęba, Miller