23.10.2017 Ostatnia aktualizacja 07:56, 23.10.2017
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko CUP 2017 (uzup.)

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 07 Paź 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę 7 października 2017, w hali sportowej MCSiR przy ul. Sienkiewicza 34 odbył się III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna CUP, którego organizatorem był SKSW "Kyokushin-Karate" przy współudziale Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodników z całej Polski oraz Rosji.  

Trzecia edycja Międzynarodowego Turnieju Karate Skarżysko-Kamienna Cup 2017 przeszła do historii, do  Skarżyska przyjechało 300 zawodników reprezentujących 26 klubów m.in z: Rosji  Białegostoku, Choszczna, Ćmińska, Ełku, Kalisza, Kielc, Katowic, Józefowa, Leżajska, Łosic, Lubszy, Końskich, Radzymina, Sandomierza, Wrocławia, Szydłowca, Tworóga oraz Skarżyska - Kamienna. 

Zanim zawodnicy rozpoczęli sportową rywalizację odbyło się uroczyste otwarcie turnieju, podczas którego wręczono podziękowania osobom i instytucjom, dzięki którym turniej doszedł do skutku. Oficjalnego otwarcia dokonał wiceprezydent miasta Skarżyska - Kamiennej Krzysztof Myszka.  Sędzią głównym zawodów był Prezes PFKS Shihan Remigiusz Karpiński 5 Dan Ełk. Podczas otwarcia sensei Zbigniew Zaborski otrzymał list gratulacyjny z okazji jubileuszu 40-lecia przygody z karate oraz 30-lecia pracy trenerskiej. 

Później przyszedł na rywalizację sportową w kilkunastu kategoriach wiekowych, po blisko całodniowych walkach wyłonieni zostali zwycięzcy.

Duży sukces organizacyjny i sportowy osiągnął Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate". Podopieczni trenera Zbigniewa Zaborskiego zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. 

III Skarżysko Cup 07/10/2017 Skarżysko-Kamienna

Wyniki

K 10-11 lat +35kg (7)

1.

ŁYCZEK Amelia

Końskie-Mateusz Garbacz

2.

BIAŁECKA Martyna

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

PROKHINA Sofiia

Rosja I

3.

WIĘCKOWICZ Natalia

Końskie-Beata Kij

K 10-11 lat -30kg (6)

1.

SOKÓŁ Wiktoria

Skarżysko-Kamienna

2.

MALIŃSKA Agata

Wrocław

3.

DOMAGAŁA Aleksandra

Skarżysko-Kamienna

3.

KOZIELSKA Zofia

Końskie-Mateusz Garbacz

K 10-11 lat -35kg (6)

1.

DOMAGAŁA Julia

Skarżysko-Kamienna

2.

TRESHCHEVA Iuliia

Rosja I

3.

ŁYCZEK Gabriela

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

SKUBIDA Aleksandra

Sandomierz

K 12-13 lat -45kg (4)

1.

DŁUGOSZ Julia

Starachowice

2.

IVANOVA Alisa

Rosja 2

3.

KWIATEK Karolina

Starachowice

3.

GASIŃSKA Martyna

Rawa Mazowiecka

K 12-13 lat -55kg (8)

1.

MAŁECKA Oliwia

Końskie-Mateusz Garbacz

2.

CZYŻEWSKA Wiktoria

Końskie-Beata Kij

3.

TSUPKINA Renata

Rosja I

3.

SEWERYN Julia

Starachowice

K 14-15 lat +60kg (4)

1.

SIMBABA Anastasia

Rosja I

2.

KOŚKA Alicja

Końskie-Beata Kij

3.

WIEWÓRKA Julia

Łosice

K 14-15 lat -55kg (7)

1.

SZEREMETA Julia

Chełm

2.

DĄBROWSKA Zuzanna

Józefów

3.

HELISZ Ewa

Lubsza

3.

SZEWCZUK Daria

Radzymin

K 14-15 lat -60kg (6)

1.

FORNAL Oliwia

Skarżysko-Kamienna

2.

BANASIK Daria

Radzymin

3.

DRÓŻDŻ Paulina

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

TRUDNOS Klaudia

Skarżysko-Kamienna

K 16-17 lat -60kg (4)

1.

KULA Aleksandra

Leżajsk

2.

DAJEWSKA Adrianna

Starachowice

3.

ŁUKASIK Sylwia

Kielce II

3.

DĄBEK Wiktoria

Leżajsk

K 16-17 lat -65kg (4)

1.

JAŚKOWSKA Katarzyna

Ćmińsk

2.

LISOWSKA Dominika

Skarżysko-Kamienna

3.

PAPIEŻ Natalia

Kielce I

3.

CHALECKA Joanna

Łosice

K 6-7 lat -20kg (6)

1.

PIENIĄŻEK Nadia

Skarżysko-Kamienna

2.

PIENIĄŻEK Nikola

Skarżysko-Kamienna

3.

ALEKSANDROWICZ Julia

Skarżysko-Kamienna

3.

SIELSKA Joanna

Końskie-Mateusz Garbacz

K 8-9 lat +30kg (9)

1.

BANASZCZYK Dominika

Szydłowiec

2.

ALEKSANDROWICZ Wiktoria

Skarżysko-Kamienna

3.

LEŚNIOWSKA Zofia

Wrocław

3.

KAŚNIEWSKA Wiktoria

Skarżysko-Kamienna

K 8-9 lat -30kg (11)

1.

BIRIUKOBA Karolina

Rosja I

2.

SKOREK Angelika

Skarżysko-Kamienna

3.

ŚWIERCZYŃSKA Maja

Skarżysko-Kamienna

3.

OLEKSIAK Maja

Skarżysko-Kamienna

K masters -60kg (3)

1.

ŚWIERCZYŃSKA Monika

Skarżysko-Kamienna

2.

CUROŁA Agnieszka

Kielce I

3.

SZAJDA Anna

Końskie-Beata Kij

3.

KARAKUŁA Ewelina

Końskie-Beata Kij

M 10-11 lat +35kg (22)

1.

RONDOŚ Igor

Chełm

2.

KORNEV Vladimir

Rosja I

3.

GOVORUKHIN Ivan

Rosja 2

3.

MACHWITZ Mateusz

Lubsza

M 10-11 lat -30kg (10)

1.

KACPRZAK Jan

Józefów

2.

LIAPIN Andrej

Rosja I

3.

KUIMOV Aleksei

Rosja 2

3.

MRÓZ Piotr

Ćmińsk

M 10-11 lat -35kg (10)

1.

PODVOISKII Nikita

Rosja I

2.

POLISHCHUK Danila

Rosja I

3.

BRYZEK Igor

Choszczno

3.

BĄK Mikołaj

Szydłowiec

M 12-13 lat -45kg (17)

1.

STEGANTSEV Boris

Rosja I

2.

STUKOV Aleksandr

Rosja I

3.

BEDNAREK Mateusz

Lubsza

3.

JANKA Kacper

Szydłowiec

M 12-13 lat -55kg (16)

1.

ZHELENOV Roman

Rosja I

2.

DADYANOV Alan

Rosja I

3.

SKOBEL Jan

Sandomierz

3.

OWCZAREK Jakub

Końskie-Mateusz Garbacz

M 12-13 lat+55kg (7)

1.

KARBOWNIK Szymon

Końskie-Mateusz Garbacz

2.

KAMROWSKI Igor

Radzymin

3.

BIŃKOWSKI Wiktor

Kielce I

3.

NOWOCIEŃ Filip

Końskie-Mateusz Garbacz

M 14-15 lat -55kg (8)

1.

PAWŁOWSKI Artur

Białystok

2.

BRYZEK Filip

Choszczno

3.

MĘDREK Jakub

Leżajsk

3.

KARAKUŁA Krispin

Leżajsk

M 14-15 lat -60KG (3)

1.

WINECKI Adrian

Szydłowiec

2.

KOPCIK Łukasz

Lubsza

3.

DETKO Mikołaj

Kielce I

M 14-15 lat+60KG (5)

1.

BIRYKOV Nikita

Rosja I

2.

KOZIELSKI Olgierd

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

BILSKI Patryk

Kielce I

3.

JAKUBOWSKI Kacper

Starachowice

M 16-17 lat +70kg (8)

1.

MARCINKOWSKI Patryk

Leżajsk

2.

GRĘBOSZ Filip

Kielce II

3.

MAŁYSA Bartosz

Lubsza

3.

MAŁECKI Maciej

Białystok

M 16-17 lat -65kg (7)

1.

ZINOWKO Maciej

Ełk

2.

PODLECKI Maks

Radzymin

3.

MALTSEV Maxim

Rosja 2

3.

SIKORA Mateusz

Kielce I

M 16-17 lat -70kg (5)

1.

KASZA Dominik

Kielce II

2.

KORCHOWIEC Jakub

Leżajsk

3.

LUDWICZAK Oskar

Kielce I

3.

KAPICA Mateusz

Katowice

 

M 6-7 lat +25kg (5)

1.

TIMERBULAT Roman

Rosja I

2.

CHUMAKOV Nestor

Rosja 2

3.

KANIOWSKI Franek

Ćmińsk

3.

CIESZKOWSKI Michał

Końskie-Mateusz Garbacz

M 6-7 lat -20kg (2)

1.

WAWRZONEK Jakub

Skarżysko-Kamienna

2.

FORNAL Jakub

Skarżysko-Kamienna

M 6-7 lat -25kg (7)

1.

POLAK Błażej

Józefów

2.

LIAPIN Roman

Rosja I

3.

ŚWIERCZYŃSKI Borys

Skarżysko-Kamienna

3.

MATCZAK Szymon

Lubsza

M 8-9 lat +30kg (11)

1.

MALIK Albert

Skarżysko-Kamienna

2.

CZUBAT Jakub

Leżajsk

3.

SPŁAWSKI Mikołaj

Kalisz

3.

AUGUSTYNOWICZ Piotr

Józefów

M 8-9 lat -30kg (27)

1.

ZYCH Szymon

Skarżysko-Kamienna

2.

LISOWSKI Piotr

Skarżysko-Kamienna

3.

SENIUK Mciej

Chełm

3.

MILOVANOV Arsenii

Rosja I

M masters +80kg (5)

1.

GORBATOV Fedor

Rosja I

2.

KLYTA Zenon

Lubsza

3.

PIETREK Andrzej

Lubsza

3.

JACH Bartłomiej

Skarżysko-Kamienna

M masters -80kg (3)

1.

ŚWIERCZYŃSKI Andrzej

Skarżysko-Kamienna

2.

WAWRZONEK Rafał

Skarżysko-Kamienna

3.

ZYCH Marcin

Skarżysko-Kamienna

M senior +80kg (2)

1.

ROMANIUK Oskar

Białystok

2.

WOLNY Patryk

Lubsza

M senior -75kg (4)

1.

BIDAS Wiktor

Józefów

2.

JANUS Krzysztof

Ćmińsk

3.

LECHNIAK Szymon

Józefów

3.

DĄBROWSKI Maciej

Kielce I

M senior -80kg (3)

1.

KOWALCZYK Jacek

Kielce II

2.

GŁOS Grzegorz

Katowice

3.

ŚLUSARSKI Jakub

Skarżysko-Kamienna

 

 


Zbigniew Zaborski - SKSW Skarżysko 



br />

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

ALPN: 17 kolejka spotkań

Opublikowano: 22.10.2017 23:20

Komentarzy: 0

Morsjanie z Mostek oficjalnie rozpoczęli sezo…

Opublikowano: 22.10.2017 16:54

Komentarzy: 0

Zasłabł za kierownicą, wjechał w barierkę na…

Opublikowano: 22.10.2017 16:53

Komentarzy: 0

"Pejzaż słowem malowany" - 11. Kawi…

Opublikowano: 21.10.2017 22:15

Komentarzy: 0

Granat lepszy od Staru w meczu na szczycie

Opublikowano: 21.10.2017 15:56

Komentarzy: 0

70-lecie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Pu…

Opublikowano: 20.10.2017 20:43

Komentarzy: 4

Pierwszaki skarżyskiej "Jedynki" zł…

Opublikowano: 20.10.2017 20:22

Komentarzy: 0

Nauczyciele z powiatu wygrali z pedagogami z …

Opublikowano: 20.10.2017 19:21

Komentarzy: 1

Skarżyski policjant odznaczony Krzyżem Zasług…

Opublikowano: 20.10.2017 14:13

Komentarzy: 0

Prezentacja skarżyskiej gry "EGONY"…

Opublikowano: 20.10.2017 13:26

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum