20.08.2018 Ostatnia aktualizacja 10:56, 20.08.2018

III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko CUP 2017 (uzup.)

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 07 Paź 2017
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę 7 października 2017, w hali sportowej MCSiR przy ul. Sienkiewicza 34 odbył się III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna CUP, którego organizatorem był SKSW "Kyokushin-Karate" przy współudziale Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna. W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodników z całej Polski oraz Rosji.  

Trzecia edycja Międzynarodowego Turnieju Karate Skarżysko-Kamienna Cup 2017 przeszła do historii, do  Skarżyska przyjechało 300 zawodników reprezentujących 26 klubów m.in z: Rosji  Białegostoku, Choszczna, Ćmińska, Ełku, Kalisza, Kielc, Katowic, Józefowa, Leżajska, Łosic, Lubszy, Końskich, Radzymina, Sandomierza, Wrocławia, Szydłowca, Tworóga oraz Skarżyska - Kamienna. 

Zanim zawodnicy rozpoczęli sportową rywalizację odbyło się uroczyste otwarcie turnieju, podczas którego wręczono podziękowania osobom i instytucjom, dzięki którym turniej doszedł do skutku. Oficjalnego otwarcia dokonał wiceprezydent miasta Skarżyska - Kamiennej Krzysztof Myszka.  Sędzią głównym zawodów był Prezes PFKS Shihan Remigiusz Karpiński 5 Dan Ełk. Podczas otwarcia sensei Zbigniew Zaborski otrzymał list gratulacyjny z okazji jubileuszu 40-lecia przygody z karate oraz 30-lecia pracy trenerskiej. 

Później przyszedł na rywalizację sportową w kilkunastu kategoriach wiekowych, po blisko całodniowych walkach wyłonieni zostali zwycięzcy.

Duży sukces organizacyjny i sportowy osiągnął Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate". Podopieczni trenera Zbigniewa Zaborskiego zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. 

III Skarżysko Cup 07/10/2017 Skarżysko-Kamienna

Wyniki

K 10-11 lat +35kg (7)

1.

ŁYCZEK Amelia

Końskie-Mateusz Garbacz

2.

BIAŁECKA Martyna

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

PROKHINA Sofiia

Rosja I

3.

WIĘCKOWICZ Natalia

Końskie-Beata Kij

K 10-11 lat -30kg (6)

1.

SOKÓŁ Wiktoria

Skarżysko-Kamienna

2.

MALIŃSKA Agata

Wrocław

3.

DOMAGAŁA Aleksandra

Skarżysko-Kamienna

3.

KOZIELSKA Zofia

Końskie-Mateusz Garbacz

K 10-11 lat -35kg (6)

1.

DOMAGAŁA Julia

Skarżysko-Kamienna

2.

TRESHCHEVA Iuliia

Rosja I

3.

ŁYCZEK Gabriela

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

SKUBIDA Aleksandra

Sandomierz

K 12-13 lat -45kg (4)

1.

DŁUGOSZ Julia

Starachowice

2.

IVANOVA Alisa

Rosja 2

3.

KWIATEK Karolina

Starachowice

3.

GASIŃSKA Martyna

Rawa Mazowiecka

K 12-13 lat -55kg (8)

1.

MAŁECKA Oliwia

Końskie-Mateusz Garbacz

2.

CZYŻEWSKA Wiktoria

Końskie-Beata Kij

3.

TSUPKINA Renata

Rosja I

3.

SEWERYN Julia

Starachowice

K 14-15 lat +60kg (4)

1.

SIMBABA Anastasia

Rosja I

2.

KOŚKA Alicja

Końskie-Beata Kij

3.

WIEWÓRKA Julia

Łosice

K 14-15 lat -55kg (7)

1.

SZEREMETA Julia

Chełm

2.

DĄBROWSKA Zuzanna

Józefów

3.

HELISZ Ewa

Lubsza

3.

SZEWCZUK Daria

Radzymin

K 14-15 lat -60kg (6)

1.

FORNAL Oliwia

Skarżysko-Kamienna

2.

BANASIK Daria

Radzymin

3.

DRÓŻDŻ Paulina

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

TRUDNOS Klaudia

Skarżysko-Kamienna

K 16-17 lat -60kg (4)

1.

KULA Aleksandra

Leżajsk

2.

DAJEWSKA Adrianna

Starachowice

3.

ŁUKASIK Sylwia

Kielce II

3.

DĄBEK Wiktoria

Leżajsk

K 16-17 lat -65kg (4)

1.

JAŚKOWSKA Katarzyna

Ćmińsk

2.

LISOWSKA Dominika

Skarżysko-Kamienna

3.

PAPIEŻ Natalia

Kielce I

3.

CHALECKA Joanna

Łosice

K 6-7 lat -20kg (6)

1.

PIENIĄŻEK Nadia

Skarżysko-Kamienna

2.

PIENIĄŻEK Nikola

Skarżysko-Kamienna

3.

ALEKSANDROWICZ Julia

Skarżysko-Kamienna

3.

SIELSKA Joanna

Końskie-Mateusz Garbacz

K 8-9 lat +30kg (9)

1.

BANASZCZYK Dominika

Szydłowiec

2.

ALEKSANDROWICZ Wiktoria

Skarżysko-Kamienna

3.

LEŚNIOWSKA Zofia

Wrocław

3.

KAŚNIEWSKA Wiktoria

Skarżysko-Kamienna

K 8-9 lat -30kg (11)

1.

BIRIUKOBA Karolina

Rosja I

2.

SKOREK Angelika

Skarżysko-Kamienna

3.

ŚWIERCZYŃSKA Maja

Skarżysko-Kamienna

3.

OLEKSIAK Maja

Skarżysko-Kamienna

K masters -60kg (3)

1.

ŚWIERCZYŃSKA Monika

Skarżysko-Kamienna

2.

CUROŁA Agnieszka

Kielce I

3.

SZAJDA Anna

Końskie-Beata Kij

3.

KARAKUŁA Ewelina

Końskie-Beata Kij

M 10-11 lat +35kg (22)

1.

RONDOŚ Igor

Chełm

2.

KORNEV Vladimir

Rosja I

3.

GOVORUKHIN Ivan

Rosja 2

3.

MACHWITZ Mateusz

Lubsza

M 10-11 lat -30kg (10)

1.

KACPRZAK Jan

Józefów

2.

LIAPIN Andrej

Rosja I

3.

KUIMOV Aleksei

Rosja 2

3.

MRÓZ Piotr

Ćmińsk

M 10-11 lat -35kg (10)

1.

PODVOISKII Nikita

Rosja I

2.

POLISHCHUK Danila

Rosja I

3.

BRYZEK Igor

Choszczno

3.

BĄK Mikołaj

Szydłowiec

M 12-13 lat -45kg (17)

1.

STEGANTSEV Boris

Rosja I

2.

STUKOV Aleksandr

Rosja I

3.

BEDNAREK Mateusz

Lubsza

3.

JANKA Kacper

Szydłowiec

M 12-13 lat -55kg (16)

1.

ZHELENOV Roman

Rosja I

2.

DADYANOV Alan

Rosja I

3.

SKOBEL Jan

Sandomierz

3.

OWCZAREK Jakub

Końskie-Mateusz Garbacz

M 12-13 lat+55kg (7)

1.

KARBOWNIK Szymon

Końskie-Mateusz Garbacz

2.

KAMROWSKI Igor

Radzymin

3.

BIŃKOWSKI Wiktor

Kielce I

3.

NOWOCIEŃ Filip

Końskie-Mateusz Garbacz

M 14-15 lat -55kg (8)

1.

PAWŁOWSKI Artur

Białystok

2.

BRYZEK Filip

Choszczno

3.

MĘDREK Jakub

Leżajsk

3.

KARAKUŁA Krispin

Leżajsk

M 14-15 lat -60KG (3)

1.

WINECKI Adrian

Szydłowiec

2.

KOPCIK Łukasz

Lubsza

3.

DETKO Mikołaj

Kielce I

M 14-15 lat+60KG (5)

1.

BIRYKOV Nikita

Rosja I

2.

KOZIELSKI Olgierd

Końskie-Mateusz Garbacz

3.

BILSKI Patryk

Kielce I

3.

JAKUBOWSKI Kacper

Starachowice

M 16-17 lat +70kg (8)

1.

MARCINKOWSKI Patryk

Leżajsk

2.

GRĘBOSZ Filip

Kielce II

3.

MAŁYSA Bartosz

Lubsza

3.

MAŁECKI Maciej

Białystok

M 16-17 lat -65kg (7)

1.

ZINOWKO Maciej

Ełk

2.

PODLECKI Maks

Radzymin

3.

MALTSEV Maxim

Rosja 2

3.

SIKORA Mateusz

Kielce I

M 16-17 lat -70kg (5)

1.

KASZA Dominik

Kielce II

2.

KORCHOWIEC Jakub

Leżajsk

3.

LUDWICZAK Oskar

Kielce I

3.

KAPICA Mateusz

Katowice

 

M 6-7 lat +25kg (5)

1.

TIMERBULAT Roman

Rosja I

2.

CHUMAKOV Nestor

Rosja 2

3.

KANIOWSKI Franek

Ćmińsk

3.

CIESZKOWSKI Michał

Końskie-Mateusz Garbacz

M 6-7 lat -20kg (2)

1.

WAWRZONEK Jakub

Skarżysko-Kamienna

2.

FORNAL Jakub

Skarżysko-Kamienna

M 6-7 lat -25kg (7)

1.

POLAK Błażej

Józefów

2.

LIAPIN Roman

Rosja I

3.

ŚWIERCZYŃSKI Borys

Skarżysko-Kamienna

3.

MATCZAK Szymon

Lubsza

M 8-9 lat +30kg (11)

1.

MALIK Albert

Skarżysko-Kamienna

2.

CZUBAT Jakub

Leżajsk

3.

SPŁAWSKI Mikołaj

Kalisz

3.

AUGUSTYNOWICZ Piotr

Józefów

M 8-9 lat -30kg (27)

1.

ZYCH Szymon

Skarżysko-Kamienna

2.

LISOWSKI Piotr

Skarżysko-Kamienna

3.

SENIUK Mciej

Chełm

3.

MILOVANOV Arsenii

Rosja I

M masters +80kg (5)

1.

GORBATOV Fedor

Rosja I

2.

KLYTA Zenon

Lubsza

3.

PIETREK Andrzej

Lubsza

3.

JACH Bartłomiej

Skarżysko-Kamienna

M masters -80kg (3)

1.

ŚWIERCZYŃSKI Andrzej

Skarżysko-Kamienna

2.

WAWRZONEK Rafał

Skarżysko-Kamienna

3.

ZYCH Marcin

Skarżysko-Kamienna

M senior +80kg (2)

1.

ROMANIUK Oskar

Białystok

2.

WOLNY Patryk

Lubsza

M senior -75kg (4)

1.

BIDAS Wiktor

Józefów

2.

JANUS Krzysztof

Ćmińsk

3.

LECHNIAK Szymon

Józefów

3.

DĄBROWSKI Maciej

Kielce I

M senior -80kg (3)

1.

KOWALCZYK Jacek

Kielce II

2.

GŁOS Grzegorz

Katowice

3.

ŚLUSARSKI Jakub

Skarżysko-Kamienna

 

 


Zbigniew Zaborski - SKSW Skarżysko 



br />

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Ruszyła IX edycja Letniej Akademii Karate

Opublikowano: 20.08.2018 12:37

Komentarzy: 0

Pożar domu przy ulicy Warszawskiej. Nie żyje …

Opublikowano: 20.08.2018 07:39

Komentarzy: 0

Kenijczycy i Ukraińcy na podium XVIII Półmara…

Opublikowano: 19.08.2018 14:45

Komentarzy: 2

O krok o tragedii na zalewie w Mostkach

Opublikowano: 19.08.2018 11:41

Komentarzy: 7

Charytatywnie dla Kacpra i Kai

Opublikowano: 19.08.2018 10:23

Komentarzy: 0

Druga edycja pikniku żeglarskiego TSK SAILING

Opublikowano: 19.08.2018 10:01

Komentarzy: 0

Pierwsze zwycięstwo Granatu

Opublikowano: 18.08.2018 20:47

Komentarzy: 0

BS Construction Kielce zwycięzcą Turnieju Kos…

Opublikowano: 18.08.2018 15:05

Komentarzy: 0

Zderzenie skutera z osobówką na ul. Krasiński…

Opublikowano: 17.08.2018 16:35

Komentarzy: 10

Profilaktyka na półkoloniach

Opublikowano: 17.08.2018 11:26

Komentarzy: 0

  • hum1
  • hum2
  • hum3

Ostatnio komentowane

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum