14.11.2018 Ostatnia aktualizacja 17:20, 13.11.2018

Pierwsza ligowa porażka MKS Gali Skarżysko

Opublikowano: 20 Lis 2017
5 1 1 1 1 1
W poniedziałek, 20 listopada, siatkarki MKS Gali Skarżysko w swoim trzecim ligowym spotkaniu podejmowały we własnej hali SMS Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczne trenera Cezarego Lisowskiego przegrały 0:3 (25:27, 14:25, 18:25).

Dopiero w trzeciej kolejce spotkań Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki MKS Gali Skarżysko zaznały gorycz porażki. Podopieczne trenera Cezarego Lisowskiego nie sprostały młodym zawodniczkom z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Skarżyszczanki dobrze rozpoczęły to spotkanie, uzyskały kilku punktową przewagę, jednak rywalki odrobiły straty i losy seta rozstrzygnęły się w walce na przewagi, SMS wygrał do 25. Drugi set to przewaga gości z Ostrowca od samego początku, przewagi tej nie oddali już do końca seta wygrywając do 14. Podobnie było w trzeciej części meczu, gospodarzom udało się ugrać 18 punktów. SMS pokonał Galę Skarżysko 3:0.

W kolejnym spotkaniu MKS Gala zmierzy się w Skarżysku z SPS Construction Kielce ( 4 grudnia, godz.19.00)

MKS Gala Skarżysko - SMS Ostrowiec Świętokrzyski  0:3 (25:27, 14:25, 18:25)

MKS Gala: Gawron, Łożyńska, Figarska, Czaplarska, Turska, Ślusarczyk, Świtas, Kamińska

SMS: Cuper, Spychaj, Poziomek, Dziewirz, Ciesielczyk, Kasprowicz, Surdy, Szymańska, Dobrasiewicz, Chruściel, Guz, Akulich