24.05.2018 Ostatnia aktualizacja 17:00, 24.05.2018

II miejsce UKS Celsium w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim w Nadrzeczu

Autor:
Z.B, Foto: D.D
Opublikowano: 22 Lis 2017
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W miniony weekend, w Nadrzeczu, odbył się turniej piłkarski o Puchar RSsport dla chłopców z rocznika 2004 i młodszych. W turnieju udział wzięli młodzi piłkarze ze Skarżyska - Kamiennej, reprezentanci UKS Celsium. Podopieczni trenera Dariusza Kasprzyka spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie drugie miejsce.

Oprócz drużyny ze Skarżyska w turnieju udział wzięli: Stal Stalowa Wola, STF Champion Warszawa, KS Drukarz Warszawa, MKS Wicher Kobyłka, Hetman Zamość, Invex Remedies Football Team, BSS Irzyk Warszawa oraz UKS Celsium. Zawodnicy rywalizowali przez 3 dni w formule „każdy z każdym”.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Hetmana Zamość, drugie miejsce zajęła ekipa UKS  Celsium Skarżysko-Kamienna, trzecie STF Champion Warszawa..

Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik UKS Celsium - Igor Dud. 

- Turnieju rozgrywanym na hali pneumatycznej, na boisku o wysokiej jakości trawy syntetycznej. Mocni rywale i świetnie zorganizowany turniej, tak w skrócie można powiedzieć o trzech dniach rywalizacji młodych piłkarzy - podkreślał Dariusz Kasprzyk.

- Jedyna porażka z Hetmanem Zamość zdecydowała o zajęciu drugiego miejsca przez naszą drużynę. W całym turnieju straciliśmy tylko dwie bramki, w tym jedną z rzutu karnego. W ostatnim spotkaniu nie zagrał Kacper Ostrowski z powodu kontuzji, co sprawiło, że nie mógł walczyć o koronę króla strzelców, a miał spore szanse. Najlepszym bramkarzem został wybrany nasz zawodnik Igor Duda - powiedział trener Dariusz Kasprzyk. Wyniki drużyny UKS Celsium

UKS Celsium - Invex  Kielce 4:0 (Ostrowski 3, Wolski) 
UKS Celsium - Drukarz Warszawa 1:0 (Ostrowski)
UKS Celsium - MKS Kobyłka 0:0
UKS Celsium - Irzyk Warszawa 2:1 (Miernik, Ostrowski) 
UKS Celsium - Champion Warszawa 0:0
UKS Celsium - Hetman Zamość 0:1
UKS Celsium - Stal Stalowa Wola 1:0 (Miernik) 

Drużyna UKS Celsium zagrała w składzie: Igor Duda, Piotr Jastrząb, Maciej Lipieniecki, Kacper Goździk, Wiktor Miernik,  Kordian Kotte, Mateusz Rurarz, Kacper Wolski, Kacper Ostrowski, Paweł Szymczyk, Paweł Durlik, Filip Sikora, Jacek Safian, Jakub Sobczak, Szymon Mamla, Jakub Nowak. Trener Dariusz Kasprzyk. Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Po LIV sesji Rady Miasta

Opublikowano: 24.05.2018 17:40

Komentarzy: 0

„Koperty życia” dla skarżyskich seniorów

Opublikowano: 24.05.2018 15:37

Komentarzy: 0

Dzień Otwarty w "Samochodówce"

Opublikowano: 24.05.2018 12:22

Komentarzy: 0

STC zaprasza na XIX Skarżyski Rajd Rowerowy

Opublikowano: 24.05.2018 10:54

Komentarzy: 0

"Dwójka" mistrzem Skarżyska w trójb…

Opublikowano: 23.05.2018 20:48

Komentarzy: 0

Najmłodsi z wizytą w skarżyskiej straży

Opublikowano: 23.05.2018 12:25

Komentarzy: 0

"Nie ma wolności bez Niepodległości. Bóg…

Opublikowano: 22.05.2018 19:28

Komentarzy: 0

Pożar pustostanu na ul. Głównej w Skarżysku-K…

Opublikowano: 22.05.2018 15:41

Komentarzy: 0

Gimnazjum nr 2 zagra w finale wojewódzkim w k…

Opublikowano: 22.05.2018 15:10

Komentarzy: 0

Skarżyscy uczniowie najlepsi w województwie w…

Opublikowano: 22.05.2018 14:57

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum