STS Skarżysko pokonał Dafi Społem II Kielce

W piątek, 1 grudnia, siatkarze STS Skarżysko podejmowali we własnej hali rezerwy Dafi Społem Kielce, spotkanie odbyło się w ramach szóstej kolejki Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1 (25:17, 13:25, 25:21, 25:21).

Trwa zwycięska passa skarżyskich siatkarzy, w szóstej serii gier odprawili z kwitkiem kolejną drużynę, tym razem młodych zawodników zespołu Dafii Społem Kielce.

Spotkanie rozpoczęło od kilku punktowej przewag gospodarzy, goście z Kielc próbowali nawiązać walkę, jednak musieli uznać wyższość starszych kolegów przegrywając 25:17. Wydawało się, ze drugi set będzie miał podobny przebieg, nic bardziej mylnego. Zespół Dafi od początku seta zdobywał punkty hurtowo u szybko odskoczył gospodarzom na dziesięć punktów, STS zagrał w drugim secie bardzo słabo, czego efektem była porażka do 13.

Na szczęście, w kolejnych setach wszystko wróciło do normy. Skarżyszczanie znowu zaczęli grać i to skutecznie, trzeci set wygrali do 21, podobnie jak czwarty, też do 21.
W kolejnym meczu STS zagra na wyjedzie z KU AZS UJK Kielce.

STS Skarżysko - Dafi Społem II Kielce 3:1 (25:17, 13:25, 25:21, 25:21)

STS: Kocia, Nasiadek, Gos, Wojcieszek, Waligóra, Michalczak, Kopycki, Zieja, Winiarski, Brojek, Swajdo, Migus