24.01.2018 Ostatnia aktualizacja 12:29, 23.01.2018
  • c6

"Jedynka" najlepsza w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej

Opublikowano: 13 Gru 2017
1 1 1 1 1
W środę, 13 grudnia, w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 34, odbył się Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców klas 6 i młodszych. W turnieju udział wzięło pięć drużyn. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1.

Organizatorem turnieju było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej. Do zawodów zgłosiły się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 7, dwie ostatnie szkoły zgłosiły po dwie drużyny. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym", mecze trwały 2x10 minut.
Zwycięzcą Halowego Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1, która wygrała wszystkie spotkania pokonując SP 5 3:2, SP 5 II 5:3, SP 1 7:1 i SP 7 II 3:1. Drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna Szkoły Podstawowej nr 7, trzecie druga drużyna Szkoły Podstawowej nr 7. Na pozostałych miejscach uplasowali się Szkoła Podstawowa nr 5 i druga drużyna SP 5.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Igor Młodawski z SP 1 - 10 bramek. Najlepszym bramkarzem okazał się Wojciech Iwański z SP 5.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, najlepsze drużyny puchary i nagrody rzeczowe, które wręczał Janusz Sztompke, dyrektor MCSiR, oczywiście jak na mikołajkowy turniej przystało, nie mogło zabraknąć mikołaja.