17.07.2018 Ostatnia aktualizacja 15:37, 17.07.2018

ALK: Czwarta kolejka spotkań

Opublikowano: 23 Gru 2017
1 1 1 1 1
W sobotę, 23 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyła się 4 kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki.

Z rozgrywek Amatorskiej Ligi Koszykówki wycofała się ekipa Grubasów, mecze z udziałem tej drużyny są weryfikowane jako walkowery dla drużyny przeciwnej. W czwartej kolejce spotkań odbyły się więc tylko dwa spotkania.

W pierwszym meczu lider Milica Erbel zmierzył się z BS Construction Kielce, spotkanie zakończyło się pewną wygraną drużyny ze Skarżyska 72:34. Już w pierwszej kwarcie Milica Erbel pokazała, że jest faworytem w tym spotkaniu, po pierwszych 10. minutach prowadzili 22:3, w drugie również byli górą 17:7. W trzeciej części meczu kielczanie wygrali 14:13, czwarta kwarta zakończył się remisem 20:20.

W drugim spotkaniu zmierzyły się drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego i Starachowic, czyli Odeon kontra Basket Star. Po pierwszej kwarcie Odeon prowadził 24:7, w drugiej lepsi byli starachowiczanie, którzy wygrali 20:8, po trzeciej kwarcie, na tablicy wyników widniał wynik 42:41 dla Odeonu. Losy spotkania rozstrzygnęły się w czwartej kwarcie, w której Odeon wygrał 10:7 i ostatecznie w całym meczu 52:48.