20.10.2018 Ostatnia aktualizacja 22:08, 19.10.2018

Opublikowano: 31 Gru 2017
1 1 1 1 1
W sobotę, 30 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyła się 5 kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki.

Koszykarze amatorzy zakończyli pierwszą rundę zasadniczą, przed nimi spotkania rewanżowe. W sobotę, odbyła się 5. kolejka ALK.

W pierwszym spotkaniu zmierzyły się ekipy 3B Team i BS Construction Kielce. Mecz zakończył się zwycięstwem 3B Team 66:50, choć po dwóch kwartach prowadziła ekipa z Kielc 28:18. W trzeciej i czwartej kwarcie lepsi byli zawodnicy ze Skarżyska, którzy odpowiednio wygrali 23:8 i 25:15.

W drugi spotkaniu lider Milica Erbel zagrał z wiceliderem Odeonem. W pierwszej kwarcie Odeon okazał się lepszy od Milicy wygrywając 15:12. W drugiej Milica Erbel pozwoliła rzucić rywalom tylko jeden punkt, skarżyszczanie rzucili 17. W trzeciej kwarcie Milica wygrała 15:14, w czwartej 17:15. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Milicy Erbel 61:50.

Basket Star otrzymał punkty walkowerem za mecz z Grubasami, które wycofały się z rozgrywek.