20.10.2018 Ostatnia aktualizacja 22:08, 19.10.2018

Zwycięstwo STS-u Skarżysko z Dominem Galeria Ciepła

Opublikowano: 30 Lis -0001
5 1 1 1 1 1
W czwartek, 4 stycznia, siatkarze STS Skarżysko - Kamienna podejmowali w hali przy ul.Sienkiewicza 34 drużynę Domino Galeria Ciepła. Spotkanie zakończyło się wygraną skarżyszczan po tie - breaku 3:2 (25:21, 19:25, 16:25, 28:26, 15:9).

Aż pięć setów potrzebne było do rozstrzygnięcia tego spotkania. Gospodarze, STS Skarżysko zdobyli pierwsze punkty w nowym roku pokonując rywali 3:2. Pierwszy set wyrównany, walka trwała do samego końca, ostatecznie STS wygrał do 21. Niestety, później, w dwóch kolejnych setach górą byli goście, którzy drugą partię wygrali do 19, trzecią do 16.

STS Skarżysko, aby zachować cień szansy musiał wygrać czwartego seta i doprowadzić do tie - breaku, tak też się stało. Po emocjonującym czwartym secie gospodarze wygrali 28:26. O tym, która z drużyn zdobędzie dwa punkty w tym meczu zadecydował piąty set. Od początku tie - break układał się dobrze dla siatkarzy STS, którzy wypracowali sobie przewagę, której nie oddali już do końca seta, wygrali do 9 i całe spotkanie 3:2.

STS Skarżysko - Domino Galeria Ciepła 3:2 (25:21, 19:25, 16:25, 28:26, 15:9)

STS: Kocia, Nasiadek. Migus (libero), Wojcieszek, Waligóra, Michalczak, Kopycki, Winiarski, Swajdo, Brojek