23.02.2018 Ostatnia aktualizacja 18:37, 23.02.2018
  • c6

STS poległ w meczu z Hetmanem Włoszczowa

Opublikowano: 19 Sty 2018
5 1 1 1 1 1
W piątek, 19 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej siatkarze STS-u rozegrali 10. kolejkę spotkań Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn. Rywalem skarżyskiej drużyny była ekipa Hetmana Włoszczowy, mecz zakończył się wygraną gości 0:3 (17:25, 17:25, 18:25).

Siatkarze STS Skarżysko doznali pierwszej porażki w tym roku, podopieczni trenera Andrzeja Urbańskiego, byłego szkoleniowca STS okazali się za mocni dla gospodarzy, rozprawili się z nimi w godzinę z hakiem. Gospodarze tylko na początkach setów prowadzili wyrównaną walkę, później rywale odskakiwali na kilka punktów wygrywając zdecydowanie wszystkie sety.

Pierwsze set rozpoczął się dobrze, STS prowadził kilkoma punktami, jednak rywale szybko odrobili straty i pewnie wygrali do 17. W drugim secie gospodarze prowadzili już 8:3, by za chwilę przegrywać 9:8, od tego momentu Hetman zaczął punktował, prowadził 18:14, by ostatecznie cieszyć się z wygranej do 17. Trzeci set podobny do dwóch poprzednich z tą różnicą, że skarżyszczanie zdobyli 18 punktów.

W kolejnym spotkaniu STS Skarżysko zmierzy się na wyjeździe z Fodderem Kielce (23 stycznia)