23.02.2018 Ostatnia aktualizacja 18:37, 23.02.2018

ALK: 7 kolejka spotkań

Opublikowano: 28 Sty 2018
1 1 1 1 1
W sobotę, 27 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyła się 7. kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki.

W pierwszym spotkaniu zmierzyły się ekipy Milicy Erbel i Basket Startu. Mecz zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 70:49.  W pierwszej kwarcie lepsi o dwa punkty byli koszykarze ze Skarżyska, prowadzili 12:10. W drugiej Milica Erbel wygrała 16:10. W trzeciej kwarcie starachowiczanie odrobili straty z nawiązką wygrali 21:9 i prowadzili w meczu 41:37. W ostatniej, czwartek kwarcie losy meczu się odmieniły, Milica Erbel wygrała 33:8, co dało im zwycięstwo w całym spotkaniu 70:49.

W drugi spotkaniu Odeon zmierzył się z 3B Team. Pierwsza kwarta dla Odeonu, który wygrywa 23:11. W drugiej padł remis 10:10. W kolejnych dwóch kwartach lepsi okazali się koszykarze 3B Team, którzy wygrali odpowiednio 13:5, w trzeciej kwarcie i 24:5 w czwartej kwarcie. Końcowy wynik to 58:43.

Drużyna BS Construction Kielce otrzymał punkty walkowerem za mecz z Grubasami, które wycofały się z rozgrywek.