18.10.2018 Ostatnia aktualizacja 10:21, 18.10.2018

STS Skarżysko górą w siatkarskich derbach powiatu

Opublikowano: 03 Lut 2018
5 1 1 1 1 1
W piątek, 2 lutego, siatkarze STS-u Skarżysko podejmowali u siebie Orlicz Suchedniów w ramach 13. kolejki Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn. Derby powiatu zakończyły się zwycięstwem skarżyszczan 3:0 (25:18, 25:15,25:19).

Drużyna Orlicza Suchedniów obecnie zajmuje w tabeli ostatnie miejsce i ma na koncie pięć punktów, dwa oczka zdobyła w meczu z STS-em u siebie wygrywając 3:2. Skarżyscy siatkarze za wszelką cenę chcieli się zrehabilitować za tą porażkę. Okazją było piątkowe spotkanie derbowe.

Już w pierwszym secie gospodarze pokazali, że chcą to spotkanie wygrać. Dobra zagrywka i skuteczne ataki dały im zwycięstwo 25:18. W drugim gra wyglądała jeszcze lepiej, Orlicz zdołał ugrać tylko 15 punktów. W trzecim ostatnim secie górą byli również skarżyscy siatkarze, którzy wygrali do 19 i całe spotkanie 3:0.

Po tym zwycięstwie STS Skarżysko zajmuje .4 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Orlicz nadal jest na miejscu 11.

W 14 kolejce spotkań Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn STS Skarżysko pauzuje. Orlicz Suchedniów zmierzy się u siebie z GOKiS Waśniów.

STS Skarżysko - Orlicz Suchedniów 3:0 (25:18, 25:15,25:19)

STS Skarżysko - Kocia, Nasiadek, Migus (libero), Wojcieszek, Waligóra, Michalczak, Kopycki, Szcześniak

Orlicz: Garbala, Zatorski, Marszałek, Nowak, Działowski, Adamczyk, Gorgoń (libero)

Wyniki i tabela Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn.